<?php echo get_the_archive_title();?>Олімпійські ігри (баскетбол)
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Прогнози на Олімпійські ігри з баскетболу складаються нашими експертами на основі аналізу всієї доступної інформації про учасників турніру.

Змагання з баскетболу увійшли в програму Олімпійських ігор в 1936-му році. З тих пір найсильніші баскетбольні збірні з різних континентів регулярно борються за право приміряти олімпійські медалі. Трохи пізніше в програму ігор був включений і аналогічний турнір серед жінок. А починаючи з Токіо-2021 буде ще і баскетбол 3 на 3.

У баскетбольному олімпійському турнірі беруть участь 12 команд, які розділені на дві групи. Після групової стадії стартує плей-офф, кожен раунд якого складається з одного матчу. Ті команди, які програли на стадії чвертьфіналу, залишають турнір, а ті, хто поступився в 1/2 фіналу, проводять додаткову зустріч між собою за бронзові нагороди.

Прогнози на Олімпійські ігри з баскетболу передбачають вивчення виступів команд в попередніх міжнародних турнірах. Також до уваги береться поточний склад збірної, форма її лідерів і досвід тренерського штабу.