Прогноз на матч Мілуокі Бакс – Фінікс Санз 21.07.2021

Мілуокі Бакс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Фісерв Форум, Мілуокі
НБА
США
Фінікс Санз
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
Фінальна серія НБА між «Мілуокі Бакс» і «Фінікс Санз» наближається до своєї кульмінації. Після п'яти зустрічей «олені» ведуть 3:2 і тепер кожен наступний матч може стати останнім. Можливо, ми дізнаємося ім'я нового чемпіона вже в найближчу середу.

Мілуокі Бакс

«Мілуокі Бакс» ось вже 50 років не знають смаку чемпіонства. І ця фінальна серія теж починалася не кращим для «оленів» чином. Після стартових двох зустрічей вони «горіли» 0:2. Однак команда зуміла перебудуватися і дещо змінивши стиль своєї гри, перевернула хід серії.

Після трьох перемог поспіль, «Бакс» виглядають як господарі ситуації, тим більше, найближчий матч пройде на їх майданчику. Можна не сумніватися, що баскетболісти «Мілуокі» зроблять все можливе, щоб закрити серію на очах рідних уболівальників.

Фінікс Санз

Після двох досить переконливих домашніх перемог на старті серії, навряд чи хтось міг припустити, що вже перед шостим матчем «Санз» виявляться в положенні «перемога або виліт». У двох виїзних зустрічах «сонячні» виглядали просто гірше своїх опонентів, а ось п’ятий матч, що проходив в Фініксі, вийшов абсолютно рівним і все вирішилося на останніх секундах.

З тактичної або стилістичної точки зору «Фінікс» навряд чи може здивувати суперника, залишається сподіватися лише на індивідуальну майстерність лідерів.

Цікаві факти про суперників

Мілуокі Бакс
СШАСША
  • «Бакс» виграли три матчі поспіль
  • У «Мілуокі» 17 перемог в 18 останніх домашніх матчах
  • В середньому у фінальній серії «Бакс» набирають 113 очок за матч
Фінікс Санз
СШАСША
  • «Фінікс» програв 3 з 5 останніх матчів
  • У чотирьох останніх матчах «Санз» пропускають не менше 108 очок
  • «Фінікс» ніколи не вигравав чемпіонський титул

Прогноз

У п’ятому матчі «Бакс» здобули дуже важливу зі стратегічної точки зору перемогу. Тепер у них є шанс закрити серію у себе вдома, а в «Фісерв Форумі» «олені» останнім часом виглядають дуже і дуже сильно. Та й чисто в баскетбольному плані команда здається більш підготовленою, ніж суперник. Ставимо на перемогу «Бакс» в цьому матчі.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі