Прогноз на матч Мілуокі Бакс — Фінікс Санз 15.07.2021

Мілуокі Бакс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Фісерв Форум
НБА
США
Фінікс Санз
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
Четверта гра фіналу плей-офф NBA. Мілуокі прийме у себе вдома Фінікс. У перших двох зустрічах Санз двічі перемогли з двозначною перевагою, а в останньому матчі Бакс скоротили відставання і відповіли перемогою в 20 очок. Рахунок в серії 2:1 на користь Фінікса, інтрига повернулася. Чи зможе Мілуокі зрівняти рахунок в серії до більш комфортних 2:2?

Мілуокі Бакс

У минулому матчі ми нарешті побачили напад Мілуокі Бакс в усій красі. У регулярному сезоні команда в середньому набирала 119,4 очок за 100 володінь м’ячем. А в ніч з неділі на понеділок Бакс заробляли 1,24 за одне володіння. Незважаючи на поразку в першій чверті, колектив “розбив” Фінікс в другій і здобув впевнену перемогу на домашньому паркеті.

Фінікс Санз

Фінікс як і раніше лідирує в серії, хоч уже й не з таким впевненим рахунком. Також Санз як і раніше має кращу статистику в очних зустрічах з Мілуокі. Команда показала погану гру в третій зустрічі серії і, ймовірно, віддасть перевагу краще оборонятися в наступному матчі. В середньому Фінікс дозволяє суперникам набирати близько 1,08 очок за одне володіння, а з гри команда пропускає жалюгідні 50,4% кидків (статистика в плей-офф НБА).

Цікаві факти про суперників

Мілуокі Бакс
СШАСША
  • У 3 грі Мілуокі пропустили всього 100 очок - це кращий показник в обороні за останні 7 матчів
  • Бакс здобули перемогу в 9 домашніх матчах з 10 можливих
Фінікс Санз
СШАСША
  • У третьому матчі Фінікс програв Мілуокі вперше з лютого 2020 року
  • В останній раз Санз пропускали 120 і більше очок в травні 2021 (не рахуючи минулий матч)

Прогноз

У минулому матчі напад Мілуокі блиснув і показав чудову атакуючу гру. Команда з перших хвилин пішла вперед і здобула перемогу з відривом 20 очок. Ймовірно, Бакс дотримуватимуться аналогічної стратегії і в четвертому поєдинку серії.

Фінікс також повинен дати відсіч. В інтересах команди зачепитися за перемогу в гостях, щоб спокійно завершити серію на домашньому майданчику. Тому логічно ставити на тотал більше – обидва суперники показують тенденцію до зростання тотала від матчу до матчу.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі