Прогноз на матч Лос-Анджелес Кліпперс – Фінікс Санз 01.07.2021

Лос-Анджелес Кліпперс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Staples Center, Лос-Анджелес
НБА
США
Фінікс Санз
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
У перший день липня буде зіграний шостий матч у фінальній серії Західної конференції НБА. «Лос-Анджелес Кліпперс», які поки що поступаються в рахунку 2:3, приймуть на своєму паркеті «Фінікс Санз». «Сонячні» спробують закрити серію, а «вітрильники» продовжити її на ще одну гру.

Лос-Анджелес Кліпперс

Як би не закінчився поточний сезон для «Кліпперс», ця команда вже заслужила поваги уболівальників. У попередніх стадіях вони двічі вдало відігравалися з 0:2 і в фіналі конференції, незважаючи на втрату лідера, вони знову близькі до камбеку.

У п’ятому матчі команда показала дивовижну ефективність, влучивши більше 54% своїх кидків. Якщо «Кліпперс» вдасться зберегти таку продуктивність і надалі, їх шанси на перемогу в серії будуть досить високими, адже із захистом у команди все в повному порядку.

Фінікс Санз

«Фінікс» не скористався шансом закрити серію на домашньому паркеті з першої спроби, проте команда все ще в виграшному становищі, адже має право на помилку.

«Санз» вже переконалися, що найбільш виграшний для них розклад – це тягучий, повільний і силовий баскетбол, з мінімум відкритих кидків. Тренерський штаб десь навіть навмисне йде на зниження темпу матчів.

Цікаві факти про суперників

Лос-Анджелес Кліпперс
СШАСША
  • У «Кліпперс» 5 перемог в останніх 6 матчах
  • У поточній серії «ЛАК» лише раз дозволили супернику подолати позначку в 105 очок
  • В останньому на сьогодні матчі Пол Джордж набрав 41 очко, влучивши 15 з 20 кидків з гри
Фінікс Санз
СШАСША
  • «Санз» виграли 5 з 6 останніх поєдинків в гостях
  • «Фінікс» в поточному сезоні жодного разу не доводив серію до сьомого матчу
  • У п'ятому матчі «Санз» влучили 45,2% своїх кидків з гри

Прогноз

У серії настає час вирішальних матчів. В таких умовах, ніхто нікому не буде давати відкриті кидки і дарувати легкі очки. У «Кліпперс» все дуже добре з захистом свого кільця і ​​можна припустити, що в такому важливому матчі вони не дозволять розгулятися атаці суперника.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі