Прогноз на матч Лос-Анджелес Кліпперс – Даллас Маверікс 26.05.2021

Лос-Анджелес Кліпперс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Staples Center, Лос-Анджелес
НБА
США
Даллас Маверікс
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
«Даллас Маверікс» досить сенсаційно обіграли «Лос-Анджелі Кліпперс» в першому матчі серії плей-офф. В таких умовах другий матч набуває особливого значення, адже фаворитам потрібно вирівнювати становище, а «Даллас» явно не проти піднести суперникові ще один «сюрприз».

Лос-Анджелес Кліпперс

«Кліпперс» заходить в плей-офф в якості одного з головних претендентів на перемогу в конференції. Команда з результатом 47-25 зайняла четверте місце за підсумками регулярного сезону, отримавши досить зручну сітку в іграх на виліт.

У першому матчі «ЛАК» зіграли набагато нижче своїх можливостей. Якщо суперник влучав з дуже хорошим відсотком з-за дуги, то у «Кліпперс» «летіло» вкрай погано – всього 27,5%. Однак глибина складу команди з Лос-Анджелеса дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє і очікувати значного поліпшення як в плані якості гри, так і в плані результату.

Даллас Маверікс

До останнього дня регулярного чемпіонату «Даллас» вів запеклу боротьбу за пряме попадання в плей-офф. У підсумку, «Маверікс» все ж вдалося посісти п’яте місце з показниками 42-30. У першому раунді, як і рік тому, команду чекає протистояння з «Кліпперс».

Стартовий поєдинок серії прекрасно відіграв лідер «Мавс» Лука Дончіч, що зібрав тріпл-дабл з 31 очка, 10 підбирань і 11 передач. Та й в цілому та гра у виконанні «Далласа» була близька до ідеальної, чого варті лише 47,2% відсотків влучних кидків з-за дуги. Головне питання в тому, чи зуміє команда зберегти подібну ефективність

Цікаві факти про суперників

Лос-Анджелес Кліпперс
СШАСША
  • «Кліпперс» програли 3 матчі поспіль
  • «ЛАК» виграли 9 з 12 останніх домашніх матчів
  • У 3 з 7 останніх матчів «Кліпперс» не дозволяли суперникам набрати і 100 очок
Даллас Маверікс
СШАСША
  • У «Далласа» 1 перемога в 3 останніх виїзних матчах
  • В останніх 9 іграх «Маверікс» лише раз набрали менше 110 очок
  • «Даллас» виграв 2 останні матчі на майданчику «Кліпперс»

Прогноз

Незважаючи на поразку в першому матчі, «Кліпперс» залишаються фаворитами в цій парі. На стороні команди з Лос-Анджелеса глибина лавки і збалансованість складу. Дончічу буде неймовірно важко вдруге поспіль здобути перемогу для своєї команди. Наш прогноз – перемога «Кліпперс» з невеликою форою.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі