Прогноз на матч Даллас Маверікс – Лос-Анджелес Кліпперс 31.05.2021

Даллас Маверікс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
American Airlines Center, Даллас
НБА
США
Лос-Анджелес Кліпперс
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
Протистояння «Даллас Маверікс» і «Лос-Анджелес Кліпперс» на даний момент одне з найцікавіших в першому раунді плей-офф НБА. У кожному з попередніх трьох матчів інтрига зберігалася до останніх хвилин. Трохи більше пощастило «Маверікс», які й ведуть в серії з рахунком 2:1. Четверта зустріч повинна стати не менш захоплюючою.

Даллас Маверікс

Регулярний сезон показав, а старт плей-офф остаточно підтвердив, наскільки сильно «Даллас» залежить від свого лідера, Луки Дончіча. На словенці зав’язаний весь напад команди – він і розігрує, і забиває. А ось коли Лука сідає відпочивати у команди починаються великі проблеми.

Також не можна не відзначити, аномально високий відсоток попадання триочкових у «Мавс» в цій серії. Ні в одному з матчів він не опускався нижче 47%, а в цілому команда влучила 55 з 109 кидків з-за дуги. Поки «Даллас» зможе зберігати таку ефективність, супернику буде неймовірно важко.

Лос-Анджелес Кліпперс

Команда Тайрона Лю усіма силами намагалася уникнути зустрічі з «Лейкерс» в першому раунді і навіть навмисне не впиралася в останніх матчах регулярного сезону. Однак їх нинішній суперник виявився нітрохи не простішим.

У «Кліпперс» все досить непогано в атаці (в третьому матчі регулярно вулчати почав навіть Пол Джордж), але є певні проблеми в захисті. Їм поки ніяк не вдається зупинити Дончіча, особливо в стартових чвертях матчів, поки словенець максимально свіжий.

Цікаві факти про суперників

Даллас Маверікс
СШАСША
  • «Даллас» виграв 7 з 10 останніх матчів
  • У шести матчах поспіль «Маверікс» набирають не менше 108 очок
  • У першій чверті кожного з матчів плей-офф «Даллас» набирав не менше 30 очок
Лос-Анджелес Кліпперс
СШАСША
  • У «Кліпперс» всього 1 перемога в 5 останніх матчах
  • У п'яти поспіль виїзних матчах «ЛАК» набирають 112 або більше очок
  • У першій чверті кожного з матчів плей-офф «Кліпперс» набирали не менше 30 очок

Прогноз

У складах обох команд є яскраво виражені лідери, які і генерують найбільшу кількість очок. Особливо вони небезпечні на початку матчу, коли суперник ще не максимально сконцентрований в захисті. У кожному з трьох попередніх матчів між цими командами за першу чверть набиралося не менше 60 очок. Ми очікуємо, що і в майбутній зустрічі перша дванадцятихвилинка буде досить результативною.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі