Прогноз на матч Атланта Хоукс – Мілуокі Бакс 28.06.2021

Атланта Хоукс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
State Farm Arena, Атланта
НБА
США
Мілуокі Бакс
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
Фінальна серія Східної Конференції НБА тимчасово переїжджає до Атланти. За підсумками першої фази протистояння, яка пройшла в Мілуокі, рахунок рівний - 1:1. Хто ж буде лідером після наступного матчу: «Мілуокі Бакс» або «Атланта Хоукс»?

Атланта Хоукс

«Атланта» зуміла шокувати опонента в першому матчі і вирвала перемогу у впертій боротьбі, проте розвинути цей успіх не вдалося. Більш того, друга гра перетворилася для «яструбів» в справжнісінький кошмар – 45:77 до великої перерви і 91:125 в результаті.

Жахливий матч провела вся команда, про що свідчить статистика – ніхто не набрав більше 15 очок і лише четверо подолали позначку в 10 пунктів. Цей матч однозначно похитнув командну впевненість «Атланти».

Мілуокі Бакс

У кожній із серій поточного плей-офф перші матчі для «Мілуокі» виходили досить складними – овертайм з «Хіт», поразка від «Нетс» і от поразка від «Хоукс». Однак поступово «оленям» вдавалося ставати сильнішими і в прийдешніх іграх виглядати набагато цікавіше.

Так сталося і зараз. «Бакс» просто не помітили суперників у другому матчі, «закривши» гру ще до великої перерви. Перш за все, варто відзначити дуже якісну гру в захисті – «олені» зробили 14 перехоплень і дозволили супернику оформити всього 13 результативних передач.

Цікаві факти про суперників

Атланта Хоукс
СШАСША
  • «Атланта» програла 2 з 3 останніх матчів вдома
  • Лише в одному з 6 останніх матчів команда набрала понад 109 очок
  • Середня результативність «Хоукс» в поточній серії - 103,5 очок за гру
Мілуокі Бакс
СШАСША
  • У поточному плей-офф гостьовий баланс «Бакс» 3 перемоги і 4 поразки
  • Середня результативність «оленів» в цій серії - 119 очок за матч
  • У кожній із серій нинішнього постсезона «Мілуокі» забирали третій матч

Прогноз

«Мілуокі» дуже сильно додали щодо першої гри. Якщо «оленям» вдасться зберегти такий рівень, шанси суперників на успіх будуть прагнути до нуля. Тим більше, у «Хоукс» виявилися великі проблеми в атаці. Ставимо на перемогу «Бакс» в третьому матчі з невеликою мінусовою форою.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі