Прогноз на матч Лос-Анджелес Лейкерс – Фінікс Санз 30.05.2021

Лос-Анджелес Лейкерс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Staples Center, Лос-Анджелес
НБА
США
Фінікс Санз
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
Недільного вечора буде зіграний четвертий матч серії плей-офф між «Лос-Анджелес Лейкерс» і «Фінікс Санз». Після трьох зустрічей перевага на боці «озерників» - 2:1. Четвертий матч повинен стати дуже показовим в плані загальної інтриги: «Фінікс» зуміє повернутися в серію або ж «Лейкерс» підуть у відрив?

Лос-Анджелес Лейкерс

Після досить несподіваної поразки в першому матчі проти «Санс» «Лейкерс» вдалося зібратися і в двох наступних іграх забрати своє. Команда дуже здорово виглядає на своїй половині, максимально ускладнюючи майже всі кидки суперника.

В атаці ж лідером «Лейкерс» в останніх матчах став Ентоні Девіс. Проваливши першу гру серії (всього лише 13 набраних очок), в двох наступних він почав показувати високий рівень – 34 очка + 10 підбирань + 7 передач у другій грі і 34 очка + 11 підбирань в третій. Партнери дуже добре заграють Девіса і поки у «Фінікса» немає адекватної відповіді.

Фінікс Санз

Перемога в першій грі далася «Фінікс» вкрай високою ціною. У тому матчі пошкодив плече ментальний лідер команди і її основний розігруючий, Кріс Пол. У наступний поєдинках він хоч і виходив на паркет, але виглядав не найкращим чином – всього 6,5 очка в середньому за матч. Без здорового Пола атака «Санз» виглядала досить обмежено.

«Фінікс» явно не має наміру здаватися і спробує зрівняти рахунок у серії. Тим більше, при всіх проблемах, і другий, і третій матч вийшли досить конкурентними – «сонячні» програли 7 і 12 очок відповідно.

Цікаві факти про суперників

Лос-Анджелес Лейкерс
СШАСША
  • «Лейкерс» виграли 8 з останніх 9 матчів
  • У п'яти зустрічах поспіль «озерникі» не дозволяють супернику набрати більше 102 очок
  • У поточному сезоні Ентоні Девіс набирає в середньому по 30,75 очка за матч проти «Санз»
Фінікс Санз
СШАСША
  • «Фінікс» програв 4 з останніх 6 виїзних зустрічей
  • «Санз» в цій серії дозволяють суперникам робити по 11 підбирань в атаці за матч
  • У 4 з 5 останніх гостьових поєдинків «сонячні» набирають не менше 110 очок

Прогноз

Перші три зустрічі в цій парі пройшли в досить не результативного ключі. Проте в кінцівці третього матчу команди показали, що можуть грати і по-іншому. Щоб трохи знизити збиток від Ентоні Девіса, «Санз» цілком можуть спробувати підвищити темп матчу. Більше володінь – більше шансів набрати очки. Ризикнемо припустити, що цей матч буде більш результативним ніж попередні.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі