Служба підтримки William Hill

№4 у рейтингу
79/100
William Hill
williamhill.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія William Hill

Щоб зв’язатися з фахівцями саппорту БК William Hill і вирішити свою проблему, натисніть на вкладку «Служба підтримки» на головній сторінці.

Система перенаправить вас на сторінку з контактною інформацією. Примітно, що адміністрація цієї контори передбачила можливість зв’язку з фахівцями лише по телефону платної гарячої лінії. Вона доступна щодня з 09:00 до 01:00 (за київським часом).

Для російськомовних бетторів передбачений платний телефонний номер 00-359-2-421-8349. Якщо ж ви бажаєте безкоштовно зателефонувати до англомовних операторів, наберіть 0800-0856-296. Комунікації по телефону найкращі за всі інші канали зв’язку, оскільки так ви можете максимально швидко і доступно вирішити будь-яке питання. Пам’ятайте, що кожен дзвінок записується: це є основною вимогою безпеки.

Відвідати сайт

E-mail і онлайн-чат

Якщо ви не бажаєте контактувати з фахівцями в телефонному форматі, можете написати на електронну пошту Вільям Хілл за адресою support.ru@willhill.com. При цьому відповіді операторів надходять досить швидко, вам не доведеться чекати добу. Рекомендується максимально розгорнуто викласти суть проблеми і докласти скріншоти.

Для оперативного зв’язку рекомендується скористатися лайв-чатом. Він доступний в нижній частині сторінки «Служба підтримки». При натисканні на відповідну піктограму з’явиться віконце чату.

Тут вам необхідно вибрати «Спорт» у списку і натиснути «Почати чат». Далі ви можете задати своє питання і дочекатися відповіді.

Інші способи зв’язку

Інші канали зв’язку з операторами саппорта William Hill не передбачені.

FAQ

Якою мовою можна задати питання в чаті?
Які проблеми можуть вирішити оператори?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support.ru@willhill.com
Телефон
Телефон
+800 3551 3551
Перейти на сайт
williamhill.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі