Дзеркало і альтернативний доступ до William Hill

№4 у рейтингу
79/100
William Hill
williamhill.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК William Hill

Букмекерська контора William Hill працює на підставі ліцензії Гібралтару, тому в українських бетторів навряд чи виникнуть проблеми з доступом до сайту, адже наглядові органи не блокують ресурс. Але така ситуація може виникнути за кордоном, куди ви можете поїхати на відпочинок або з робочим візитом. Якщо в конкретній державі ліцензія цього букмекера не відповідає законодавству, можуть виникнути проблеми з доступом.

Українські гравці можуть не потрапити на офіційний сайт компанії тільки в разі технічних робіт або короткочасних збоїв. У будь-якій із наведених ситуацій на виручку клієнтам прийде робоче дзеркало William Hill. Йдеться про альтернативну копію головного ресурсу, який в точності повторює функціонал і дизайн офіційного сайту. Тому з точки зору беттора гра на дзеркалі нічим не відрізняється від ставок на сайті-оригіналі.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало William Hill

Актуальну копію не варто шукати в пошукових системах, оскільки так зростає ризик потрапити в грамотно розставлену шахраями пастку. Зокрема, сьогодні існує безліч фішингових майданчиків, головна мета яких полягає в обмані клієнтів і крадіжці їх персональної інформації і грошових коштів. Візуально такі ресурси не відрізниш від офіційного сайту букмекерської компанії Вільям Хілл, тому не варто ризикувати.

Щоб уникнути неприємностей, користуйтеся тільки тими дзеркалами, які були вислані на вашу електронну адресу співробітниками букмекера. При цьому вам необхідно попередньо підписатися на розсилку новин в особистому кабінеті, інакше ви не будете отримувати листи.

Зазвичай посилання на робоче дзеркало Вільям Хілл приходить разом із новинами про промо-акції і бонусні коди. Якщо у вас немає бажання чекати, коли фахівці відправлять на e-mail посилання, можете попросити його самостійно, написавши операторам в лайв-чаті. Фахівці миттєво відреагують на ваш запит і нададуть актуальне дзеркало. Знайти робоче посилання також можна в офіційних пабліках і спільнотах БК William Hill у популярних соціальних мережах.

Отримати бонус

Як обійти блокування William Hill без дзеркала

Якщо сайт виявився заблокований, а ви не встигли попросити дзеркало у співробітників саппорту, вирішити проблему можна одним із таких способів:

  • Браузер Tor. Браузер шифрує дані, тому клієнти букмекерської контори можуть безперешкодно відвідувати сайт заблокованої БК. Єдиним, але вагомим мінусом цього варіанту є те, що Tor працює повільно, і любителі ставок в лайв можуть втратити вигоду, якщо вчасно не зроблять ставку.
  • Мобільний додаток. Розробники офіційного сайту БК William Hill також створили спеціальний софт для планшетів і смартфонів, що встановлюється окремо від браузера. Тому клієнтам не страшні блокування провайдерів. Додаток є оптимальним варіантом завдяки високій швидкості роботи.
  • Анонімайзери. Такі сайти зазвичай мають поле для копіювання посилання на заблокований майданчик. Просто вставте URL, і система автоматично його відкриє. Недоліком цього способу є те, що останнім часом все складніше виявити анонімайзер, який стабільно відкриває будь-які сайти.
  • VPN-плагіни. Мова йде про спеціальний софт, що інсталюється безпосередньо в браузері. Користувачі можуть вибрати одну з країн, чия IP-адреса буде використовуватися для підміни реального IP клієнта. Це дозволяє «обдурити» провайдерів інтернету. Також є платні VPN-програми, що встановлюються окремо і надають розширені функціональні можливості. До популярних безкоштовних програмних продуктів відноситься Touch VPN.

Відвідати дзеркало

FAQ

В яких випадках може допомогти дзеркало букмекера William Hill?
Де можна взяти офіційне дзеркало?
Перейти на сайт
williamhill.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі