Додатки William Hill

№4 у рейтингу
79/100
William Hill
williamhill.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

William Hill – один із найстаріших і найавторитетніших букмекерів у світі. Будучи втіленням кращих британських традицій беттінгу, компанія Вільям Хілл завжди йшла в ногу з технічним прогресом.

Так, з 2015 року понад 50% клієнтів БК воліє робити ставки за допомогою мобільних телефонів. Для цього створено сучасний і зручний додаток William Hill для Android та iOS.

Як завантажити William Hill на Android

На сайті букмекера пропонується детальна інструкція про те, як завантажити William Hill на Android. Для цього спочатку потрібно зайти в налаштування безпеки свого смартфону і дати дозвіл на встановлення софта з невідомих джерел. Це означає, що можна буде завантажувати програми не з Play Market. В офіційному онлайн-магазині Google заборонені додатки з можливістю робити ставки.

Тому букмекер прямо на своєму сайті дає посилання на завантаження інсталяційного apk-файлу. Найкраще це робити з мобільної версії сайту, зайшовши на нього через браузер на телефоні. Якщо сайт блокується, для такого входу потрібно використовувати робоче на сьогодні дзеркало або VPN-сервіс.

У нових версіях ОС Андроїд ви можете не знайти в налаштуваннях безпеки розділу з дозволом на встановлення програм не з Google Play. Нічого страшного – переходите відразу до скачування інсталяційного файлу. Після натискання на посилання з’явиться діалогове вікно, в якому і буде запитано про відповідну згоду власника смартфону. Далі встановлення відбувається у штатному режимі, на екрані з’являється ярлик William Hill, за допомогою якого буде здійснюватися відкриття додатку букмекера.

Як завантажити William Hill на iOS

Для власників iPhone та iPad компанія Вільям Хілл підготувала цілих 7 окремих додатків. 6 із них присвячені покеру, ігровим слотам, казино. А один називається William Hill: Sports Betting. Саме його потрібно завантажувати в App Store для того, щоб встановити програму для ставок на спорт від цієї БК.

Софт скачується безкоштовно і доступний всім користувачам App Store. Важливо не переплутати її з гемблінговими пропозиціями, а також звернути увагу, щоб провайдером софту була компанія WHG (International) Limited. Щоб встановити програму William Hill на iOS потрібна версія цієї операційної системи не нижче 11.0. Для завантаження необхідно мати близько 85 Мб вільного простору на пристрої.

Огляд функціональних можливостей

Якщо завантажити Вільям Хілл на iOS або Android, користувачеві стануть доступні такі опції:

  • реєстрація в якості нового клієнта (якщо вже є профіль на офіційному сайті БК, повторно реєструватися не можна);
  • поповнення депозиту і відправлення заявок на виведення коштів за допомогою доступних платіжних інструментів (їх перелік є безпосередньо в інтерфейсі додатку);
  • оформлення спортивних парі з використанням лінії і розпису William Hill;
  • перегляд поточних подій в матч-центрі або в прямому ефірі;
  • отримання необхідної інформації від операторів техпідтримки або в розділі поширених запитань.

Щоб завжди мати при собі вигідні пропозиції від надійної БК, що працює з початку минулого століття, досить встановити мобільний додаток Вільям Хілл.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
True
True
True
Перейти на сайт
williamhill.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі