Служба підтримки VBet

№3 у рейтингу
81/100
VBet
vbet.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Вітальний пакет Вітальний пакет

Гаряча лінія VBet

Служба підтримки VBet має відразу два номери гарячої лінії – +37410510051 для тих, хто перебуває у Вірменії, та +13233955131 для всіх інших. Якщо зателефонуєте за першим номером, зможете говорити тільки на вірменській мові. А на другому працюють оператори, які говорять російською і англійською мовами. Деякі розуміють і українську, але вкрай слабо, тому краще використовувати російську. Обидва номери не безкоштовні для дзвінків з України: заплатити доведеться згідно з тарифом оператора.

Перейти на сайт

E-mail і онлайн-чат

Якщо ви вже зареєструвалися в БК Вбет, можете написати лист на support@vbet.com. Це клієнтська адреса електронної пошти. У листі відразу вказуйте своє ім’я та номер рахунку. В іншому випадку адміністрація спочатку дізнається у вас ці дані, а тільки потім надасть допомогу. Є і друга адреса – info@vbet.com. Вона призначений для всіх, навіть незареєстрованих бетторів. docs@vbet.com призначена для питань, що стосуються верифікації рахунку.

У правому нижньому куті будь-якої сторінки сайту є кнопка «Лайв чат». Натисніть на неї, якщо хочете поспілкуватися з оператором в режимі текстових повідомлень. У вікні введіть своє питання і натисніть на кнопку відправлення або «Enter» на клавіатурі. Лайв чат ВБет дозволяє отримати більш швидку відповідь, в порівнянні з e-mail.

Інші способи зв’язку

Інших способів зв’язку адміністрацією БК не передбачено. В інтернеті є багато фейкових сторінок VBet (Vivarobet) в соціальних мережах, так що писати туди не варто.

Відвідати дзеркало

FAQ

Скільки коштує одне звернення в службу підтримки Вбет?
Через скільки можна отримати відповідь?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@vbetua.com
Телефон
Телефон
0 800 33 11 33
Перейти на сайт
vbet.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі