Реєстрація та верифікація в VBet

№3 у рейтингу
81/100
VBet
vbet.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Вітальний пакет Вітальний пакет

Як відкрити рахунок в БК VBet (Vivarobet)

VBet є міжнародним брендом, Vivarobet – фактично, та сама букмекерська контора, але орієнтована на жителів Вірменії та Грузії (там є наземні пункти прийому ставок). Ми зосередимо свою увагу на тому, як зареєструватися в БК Вбет:

  1. Зайдіть на сайт. Мову можна вибрати справа вгорі, там є українська і російська, але за замовчуванням встановлена вірменська.
  2. Після цього натисніть кнопку «Реєстрація».
  3. Вкажіть ім’я користувача (придумайте самі), адресу електронної пошти, пароль (повинен містити цифри і мінімум одну велику літеру), країну проживання і валюту рахунку (тобто гривня). Прочитайте політику конфіденційності та правила, поставте галочку напроти пункту про згоду з ними. Натисніть кнопку «Підтвердити».
  4. Відразу після цього на вказаний e-mail прийде лист від букмекерської контори Vbet. Відкрийте його і натисніть кнопку «Підтвердити».

На цьому реєстрація у Вбет закінчена. Ви можете переказати кошти на баланс і почати робити ставки.

Реєстрація

Верифікація в букмекерській конторі Вбет

Щоб пройти верифікацію, спочатку необхідно доповнити відомості про себе. Відкрийте особистий кабінет (кнопка з людиною в колі справа вгорі) і виберіть там пункт «Редагувати профіль».

У вікні, додайте повне ім’я, прізвище, дату народження, номер паспорту, адреса проживання, дату народження і номер телефону. В кінці натисніть кнопку «Зберегти профіль» внизу.

Зверніть увагу на те, що всі ці дані повинні бути справжніми. Ви повинні мати можливість підтвердити їх за допомогою документів в подальшому. Без цього акаунт буде заблокований адміністрацією без можливості повернути гроші, які ви внесли на рахунок.

Потім в тому ж вікні перейдіть на вкладку «Документи». Тут можна відіслати на перевірку відскановану копію документа, що посвідчує особу. В якості такого може виступити виписка з банківського рахунку, в якій будуть вказані особисті дані або IBAN.

Але краще, щоб це був паспорт (перша, друга сторінка та прописка), ID-карта (з довідкою про прописку), водійські права або інше посвідчення особи (наприклад, по роботі).

Найчастіше достатньо одного такого документу, але іноді адміністрація вимагає другий, коли перший не дає всі дані. Наприклад, якщо відіслати при собі посвідчення особи з роботи, а в ньому не буде інформації про прописку. Тому співробітники Вбет можуть попросити надати також довідку про прописку або сторінку паспорту з тією ж інформацією. Виберіть тип документа, потім файл на вашому пристрої.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Скільки часу займає верифікація в БК Vbet?
Чи використовується в БК Вбет відеоверифікація?
Реєстрація
vbet.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі