Дзеркало і альтернативний доступ до VBet

№3 у рейтингу
81/100
VBet
vbet.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Вітальний пакет Вітальний пакет

Чому блокують БК VBet

VBet і Vivarobet – не найвідоміші для жителів України букмекерські контори. Перша є міжнародною і має ліцензії на Мальті і Кюрасао. Друга ж діє у Вірменії та Грузії на підставі дозволів в цих країнах. У багатьох державах блокують тих букмекерів, які не мають місцевої ліцензії. Так йдуть справи і в Україні, але не завжди.

Іноді блокуються сайти, які не мають ніякого відношення до ставок через те, що вони свого часу розмістили статтю про беттінг, але в той же час нелегальні БК не чіпають. І все ж Вбет в будь-який момент може виявитися заблокованим, тому потрібно знати, як отримати доступ.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало VBet

Дзеркало – це інша адреса того ж сайту, якщо говорити простими словами. Посилання інше, але ви потрапляєте на той же сайт букмекерської контори. Букмекер теж використовує альтернативні посилання, наприклад, коли виконує технічні роботи на сайті або з основним ресурсом виникають якісь проблеми.

В інтернеті можна знайти чимало таких посилань, проте в цьому криється серйозна небезпека. Їх можуть викладати шахраї, щоб заволодіти вашими логіном і паролем. Використовуючи ці дані, вони зможуть увійти в обліковий запис і вивести звідти гроші, які ви внесли або виконати інші дії, які вам зашкодять. Тому посилання на дзеркала VBet краще просити у адміністрації контори. Зробити це можна так:

  1. Зателефонувати +1 (323) 3955131. Це міжнародний номер. Якщо ви живете у Вірменії, можна зателефонувати на +37410510051. Поясніть оператору ситуацію і запитайте, що можна зробити. Можливо, він / вона підкаже інший спосіб.
  2. Напишіть на електронну пошту. У Вбет є дві адреси – support@vbet.com для клієнтських питань і info@vbet.com для всіх інших. Ви можете написати на обидва або спочатку на одну, потім на іншу. При зверненні на першу потрібно вказати ім’я та номер рахунку в букмекерській конторі. На другу можуть звертатися навіть незареєстровані користувачі.

Є способи, що дозволяють отримати доступ до сайту без участі служби підтримки.

Як обійти блокування ВБет без дзеркала

Ось ці способи:

  1. Використовуйте програму VPN або proxy для з’єднання з інтернетом. Це може бути окремий програмний додаток або розширення для браузера, яке ви найчастіше використовуєте. Якщо це Opera, там вже є вбудований ВПН. Якщо у вашому випадку це не так, просто оновіться до останньої версії.
  2. Скачайте браузер TOR. У ньому використовуються технології, що дозволяють обійти практично будь-яке блокування. Однак є і недолік – більш повільне з’єднання з інтернетом. Це актуально і для першого способу з цього списку. VPN і proxy через створення віртуальної мережі або з’єднання з віддаленим сервером теж можуть уповільнювати з’єднання.
  3. Заходьте на сайт VBet через анонімайзер. Це окремий сайт, підключений до проксі-сервера, який виконує підключення. Ця проста технологія дозволяє обійти блокування.

Отримати бонус

FAQ

Чим дзеркало VBet відрізняється від звичайного сайту?
Чи потрібно наново реєструватися на дзеркалі і поповнювати рахунок?
Перейти на сайт
vbet.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі