Додатки Vbet

№3 у рейтингу
81/100
VBet
vbet.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Вітальний пакет Вітальний пакет

Створена у Вірменії, букмекерська компанія Vbet (Vivarobet) працює з 2003 року. Ставки почали прийматися на порталі з 2008 року. З тих пір і сам сайт, і його мобільна версія кілька разів модернізувалися.

Крім того, було запущено зручний додаток Vbet для Android та iOS. Він дозволяє оформляти спортивні парі буквально звідки завгодно: з робочого місця, відпочинку, поїздки, з ресторану і т.д.

Чому багато гравців надають перевагу користуватися саме програмою Вбет? Розберемося в її функціональній специфіці, а також відповімо на питання: де знайти і як скачати Vbet на iOS або Андроїд.

Як завантажити Vbet на Android

У багатьох користувачів виникає проблема з пошуком додатку Vbet для платформи Андроїд. Справа в тому, що в офіційному інтернет-магазині софту Google Play Market заборонені програми, пов’язані з реальними грошовими ставками та азартними іграми. Тому букмекери розміщують файли для скачування на своїх ресурсах.

На мобільній версії офіційного сайту БК немає прямого посилання на завантаження apk-файлу, через що багато клієнтів вирішують, що скачати Vbet на Android не вийде. Але це не так. Щоб встановити програму, дотримуйтесь такої інструкції:

  • надайте дозвіл на встановлення програм із невідомих джерел (в налаштуваннях пристрою, потрібно активувати за необхідності);
  • зайдіть на сайт букмекерської контори через комп’ютер і перегорніть стартову сторінку вниз, де побачите QR-код;
  • візьміть смартфон і відскануйте цей код, після чого відразу почнеться скачування apk-файлу;
  • дочекайтеся закінчення встановлення додатку і запустіть його.

Якщо у вас вже є профіль на сайті Вбет.ком, то авторизуйтесь у додатку за наявними логіном та паролем. Якщо ж ви новий клієнт, то прямо в програмі є весь необхідний інтерфейс для створення ігрового акаунту.

Як завантажити Vbet на iOS

Щоб встановити додаток Vbet на iOS, достатньо знайти кнопку з логотипом Apple на сайті букмекера. Після натискання на неї ви потрапите на сторінку цієї міжнародної букмекерської компанії в каталозі App Store. Далі просто надайте команду на встановлення програми і дочекайтеся завершення цього процесу.

Додаток Vbet для iOS скачується безкоштовно і є абсолютно безпечним для вашого гаджету. Він вимагає версію операційної системи від 9,0, а також займає близько 130 мегабайт.

Огляд функціональних можливостей

Після встановлення програми клієнти букмекерської контори Vbet отримують можливість користуватися таким функціоналом:

  1. Реєстрація та верифікація нового акаунту. Створення профілю займає 4-5 хвилин. Будьте уважні при введенні персональних даних на невеликому екрані, стежте, щоб автозаміна не спотворила слів. Це важливо, тому що в подальшому кожен клієнт проходить верифікацію акаунту, документально підтверджуючи свою особу.
  2. Поповнення ігрового депозиту і виведення виграних грошей. У букмекера підтримуються такі фінансові інструменти, як банківські картки, онлайнові платіжні системи, електронні гаманці.
  3. Ставки на спорт, кіберспорт, віртуальний спорт. У прематчевій і лайв-лінії представлені сотні турнірів та тисячі матчів щодня. У додатку їх можна фільтрувати за алфавітом, часом початку і т.д.
  4. Звернення до служби технічної підтримки букмекера. Для зареєстрованих і авторизованих користувачів стає доступним онлайн-чат.

У додатку, на відміну від мобільної версії сайту Vbet, немає гемблінгового розділу. Для гравців, яких цікавлять тільки ставки на спорт, це зручно, адже інтерфейс не перевантажений непотрібними функціями.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
False
False
False
Перейти на сайт
vbet.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі