Особистий кабінет VBet

№3 у рейтингу
81/100
VBet
vbet.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Вітальний пакет Вітальний пакет

Вхід в обліковий запис VBet

Щоб авторизуватися, натисніть кнопку «Увійти» справа вгорі. Далі введіть ім’я користувача або адресу електронної пошти та пароль. В кінці натисніть кнопку «Авторизуватись» на цій сторінці.

Перейти на сайт

Функціональні можливості особистого кабінету Вбет

Після входу справа вгорі буде відображатися поточний баланс і кнопка особистого кабінету (людина в колі). Якщо навести курсор миші на неї, відкриється меню функцій. У мобільній версії те ж саме меню стане доступним, якщо зробити свайп зліва направо.

Тут є такі функції:

  1. Редагувати профіль. Широкий розділ, який дозволяє вказати дані, необхідні для верифікації і відправити документи. За допомогою вкладок угорі можна переміщатися між підрозділами. Наприклад, там є можливість змінити пароль, встановити ліміти на поповнення, налаштувати повідомлення (які і куди повинні приходити). За допомогою підрозділів «Самовиключення» і «Тайм-аут» можна заблокувати собі доступ до акаунту VBet на певний час. Це робиться з метою уникнення можливих залежності від беттінгу у гравців.
  2. Депозит. Тут можна поповнити рахунок, вивести кошти і подивитися історію платежів. Примітно, що на сторінці депозиту є підрозділ «Статус» на сторінці виведення «Запити». Вони дозволяють побачити, на якому етапі виконання перебувають подані заявки. Наприклад, вони можуть бути на розгляді, схвалені, виплачені або відхилені. На сторінці історії можна вибрати тип і діапазон дат, за який потрібно відобразити дані.
  3. Мої ставки. Повна історія всіх укладених парі, навіть ще нерозрахованих, із можливістю відображення тільки окремих з них (наприклад, тільки виграшних). Також можна вказати діапазон дат.
  4. Мої бонуси. Відображаються окремо для ставок на спорт і казино. Ви можете переглянути всі доступні бонуси і підтвердити ті з них, якими ви хочете скористатися. В умовах сказано, до якого числа можна взяти бонус, відіграш і мінімальний депозит. Також можна ввести промокод, знайдений в інтернеті. Для цього є відповідне поле вгорі.
  5. Повідомлення. Повідомлення від букмекерської контори, наприклад, про нові акції, запити верифікації та інше;
  6. Приховати баланс (з панелі вгорі).
  7. Вихід.

Проблеми із входом в БК VBet

Якщо виникають такі проблеми, спочатку варто перевірити правильність даних, що вводяться. Можливо, ви помилилися в одній літері пароля або імені користувача. Якщо ви впевнені, що це не так, скористайтеся функцією відновлення пароля.

Натисніть кнопку «Увійти», як для авторизації, а у вікні виберіть напис «Забули пароль?». Введіть Вашу електронну адресу електронної пошти. На неї прийде посилання для скидання старого пароля і введення нового.

Якщо ви не пам’ятаєте і e-mail або виникають інші проблеми, звертайтеся в службу підтримки.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Що робить адміністрація VBet з тими, хто забув і логін, і пароль?
Як увійти в особистий кабінет Вбет, використовуючи дзеркало?
Перейти на сайт
vbet.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі