Поповнення та виплати в Sbobet

№13 у рейтингу
74/100
Sbobet
sbobet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як зробити депозит в Sbobet

Після реєстрації система всіляко заохочуватиме вас поповнити рахунок у Сбобет. Якщо ви не зробите це протягом 30 днів, акаунт буде заблокований. На головній сторінці після авторизації буде висіти таке повідомлення, як показано на скріншоті нижче. Чи залишиться просто натиснути кнопку «Поповнити рахунок зараз».

Надалі доступ до інтерфейсу поповнення можна буде виконувати через меню «Баланс», посилання на яке знаходиться на панелі вгорі.

Щоб зробити депозит в БК Sbobet, потрібно вказати свої дані, а саме валюту і адресу проживання. Врахуйте, що ці дані потім повинні бути верифіковані, тобто підтвердитися за допомогою документів. Якщо буде розбіжність між паспортом або довідкою про прописку і тим, що ви вказали на сайті, не можна буде вивести гроші, а можливо, весь обліковий запис буде заблоковано без можливості відновлення. Коли зробите це, натисніть кнопку «Перейти до поповнення рахунку».

На наступній сторінці виберіть спосіб і клікніть на нього.

Обов’язковою умовою використання будь-якого способу є право володіння. Іншими словами, якщо ви використовуєте банківську карту, вона повинна бути іменною і ім’я власника повинно відповідати даним клієнта букмекерської контори Сбобет.

Отримати бонус

Те ж саме стосується платіжних систем – вони повинні бути зареєстровані на те ж ім’я і прізвище, які були вказані при реєстрації в БК. В іншому випадку транзакція буде відхилена, а якщо і пройде, неможливо буде вивести виграш. Про це з’являється попередження при виборі способу.

Далі введіть суму (без центів або копійок) і натисніть кнопку «Поповнити рахунок» внизу.

На наступному кроці введіть реквізити. Для банківської карти це буде номер, місяць і рік закінчення терміну, ім’я та прізвище власника і код на зворотному боці. Для систем електронних платежів це номер гаманця, але в них необхідно також авторизуватися.

Підтвердіть транзакцію шляхом введення коду з СМС. Він прийде на номер, прив’язаний до платіжної системи.

У деяких випадках описана вище процедура буде трохи відрізнятися – реквізити зажадають відразу. Вже потім можна буде авторизуватися в системі електронних платежів, і підтвердити операцію.

Мінімальна сума поповнення в більшості випадків становить 40 євро (в інших валютах за поточним курсом).

Виведення коштів з Sbobet

Щоб замовити виплату, потрібно зробити наступне:

  1. На панелі вгорі натисніть кнопку «Баланс»;
  2. Перейдіть в меню «Виведення коштів»;
  3. Введіть суму, яку хочете вивести, і натисніть кнопку «Вивести кошти»;
  4. Підтвердіть операцію натисканням кнопки «ОК».

Виводити гроші зі Sbobet можна тільки на ті реквізити, ім’я власника яких відповідає даним клієнта БК. Необов’язково, щоб це був той же спосіб, за допомогою якого виконувалося поповнення рахунку.

Зробити ставку

FAQ

Що робити, якщо платіжна транзакція для Sbobet відхилена?
Скільки часу займає поповнення і виведення?
Способи платежів Способи платежів
Введення коштів
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
Сума
Час
Комісія
VISA від 40 EUR до - Миттєво 0% від 20 EUR до 50000 EUR протягом 24 годин 0%MasterCard від 40 EUR до - Миттєво 0% від 20 EUR до 50000 EUR протягом 24 годин 0%Neteller від 40 EUR до - Миттєво 0% від 20 EUR до 35000 EUR протягом 24 годин 0%Skrill від 40 EUR до - Миттєво 0% від 20 EUR до 50000 EUR протягом 24 годин 0%Bank Transfer від 100 EUR до - Миттєво 3-4 дні% від 20 EUR до 250000 EUR 3-5 днів 0%
Перейти на сайт
sbobet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі