Відгуки про БК Pinnacle

№8 у рейтингу
78/100
Pinnacle
pinnacle.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Існують букмекерські контори, які мають бездоганну репутацію. Відгуки про Pinnacle свідчать про те, що авторитет компанії якщо не бездоганний, то максимально наближений до цього показника.

БК Піннакл вже довгий час працює на ринку, тому за весь період існування контори накопичилася достатня кількість коментарів від користувачів, які дають можливість оцінити якість букмекера.

Якщо підсумувати відгуки про Pinnacle, можна прийти до висновку, що беттори задоволені політикою БК по відношенню до успішних гравців. Піннакл не ріже максимуми і не встановлює обмеження на рахунки плюсових користувачів. Також клієнти компанії відзначають високі коефіцієнти, які суттєво перевищують ті, що представлені у конкурентів.

Є й деякі невдоволення на адресу букмекера. Наприклад, новачкам не до душі відсутність бонусів. Також гравці критикують слабкий розпис подій, навіть тих, що можна віднести до розряду найпопулярніших. Ще беттори незадоволені порівняно невеликим списком платіжних методів.
Незважаючи на всі перераховані вище недоліки, Pinnacle все одно залишається дуже надійною і авторитетною конторою, в пріоритеті у якої якість наданих послуг стоїть на першому місці.

Відвідати сайт

Відгуки гравців
Вам є про що розповісти? Ми були б раді це почути! Залиште ваш відгук про досвід співпраці з букмекером Pinnacle і допоможіть іншим людям обрати надійну контору
Відгуків (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Перейти на сайт
pinnacle.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду