Додатки Pinnacle

№8 у рейтингу
78/100
Pinnacle
pinnacle.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Онлайн-букмекер Pinnacle.com – авторитетна міжнародна контора, Популярність БК Піннакл завоювала завдяки високим коефіцієнтам. На сайті лояльно ставляться до вилочників і дають високі максимуми за ставками. Немає проблем із введенням і виведенням великих сум грошей. У цьому полягають переваги компанії.

Багато клієнтів цікавляться, як знайти додаток Pinnacle для Android або iOS. Розберемося, чи є у букмекера такі технологічні пропозиції для користувачів і як робити ставки в Піннакл за допомогою мобільних телефонів.

Як завантажити Pinnacle на Android

Станом на 2020 рік скачати Pinnacle на Андроїд неможливо. Букмекер орієнтований на підтримку іміджу великого гравця, але не планує поки запускати мобільні додатки.

Головна цільова аудиторія – гравці, які роблять дуже великі ставки. Такі парі зазвичай укладаються не похапцем із мобільного гаджету, а з використанням серйозних аналітичних інструментів, програм, спамерських пошукових роботів.

Тому більшість клієнтів Pinnacle оформляють ставки саме з комп’ютерів. Компанія поки не збирається вкладатися в розробку програм для смартфонів. В якості альтернативи пропонується мобільний сайт.

Як завантажити Pinnacle на iOS

В каталозі App Store поки теж немає сенсу шукати додаток Піннакл для Айфону та інших пристроїв на базі iOS. Поки букмекер не володіє такою розробкою. Можливо, ПЗ з’явиться в майбутньому, але на даний час такого додатку не існує.

Огляд функціональних можливостей

Але що робити шанувальникам цієї букмекерської контори, які вважають за краще оформляти ставки саме з мобільних гаджетів? Pinnacle пропонує користуватися мобільною версією свого офіційного сайту. Тут доступні такі функціональні можливості:

  1. Реєстрація. Анкета нового клієнта на мобільному сайті включає всі ті ж пункти, що й на основному. Важливо вказувати достовірну інформацію, адже при подальшій ідентифікації букмекер вимагатиме різного типу документи, що підтверджують особу, платіжні реквізити, вік, місце проживання.
  2. Поповнення рахунку і виведення грошових коштів. Тут для кожної країни підбирається доступний і зручний перелік платіжних інструментів. Основними варіантами є банківські карти і перекази, міжнародні онлайн-системи платежів, електронні гаманці і т.д.
  3. Пошук подій. Тут є різні фільтри: за часом початку, лайв та прематч, за назвою команди, чемпіонату, виду спорту та ін. Лінія Pinnacle не найдовша, тому тут немає особливих труднощів при пошуку і виборі матчів, що цікавлять користувача.
  4. Гемблінг-розділ. Тут представлені онлайн-казино, ігрові автомати, спортивний покер. Є можливість робити ставки на віртуальний спорт.
  5. Зв’язок зі службою технічної підтримки букмекера. Застосовується онлайн-чат, форма зворотного зв’язку, e-mail, телефон гарячої лінії для жителів конкретної країни.

Pinnacle – успішний міжнародний оператор букмекерських послуг. Цілком ймовірно, що в найближчі роки він надасть своїм клієнтам можливість користуватися мобільним додатком.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
False
False
Поповнення та виплати
True
False
False
Трансляції
False
False
False
Онлайн чат
False
False
False
Перейти на сайт
pinnacle.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі