Служба підтримки Pin Up

№12 у рейтингу
60/100
Pin-Up
pin-up.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія Pin Up

Для вирішення свого питання клієнт може зателефонувати за телефоном гарячої лінії Пін Ап – +35780077001. Як зазначено на сайті букмекера, даний номер належить фінансовому відділу компанії. Не факт, що фахівці підрозділу зможуть вирішити проблеми, які не стосуються фінансових питань. У зв’язку з цим, краще скористатися іншими варіантами зв’язку з підтримкою pin-up.bet, які описані далі у статті.

E-mail і онлайн-чат

Для зв’язку зі співробітниками саппорту також можна скористатися електронною поштою support@pin-up.bet. Клієнти можуть надіслати повідомлення із гранично ясним викладом проблеми, попередньо прикріпивши документи або скріншоти. В цьому відношенні e-mail має перевагу перед іншими варіантами.

Іншим зручним інструментом є live-чат. У ньому співробітники можуть надати оперативну відповідь щодо будь-якої проблеми, оскільки оператори доступні 24/7. Чат доступний в нижній правій частині екрану. До листа можна прикріпити файл. Скористатися чатом можуть і не авторизовані беттори.

Перейти на сайт

Інші способи зв’язку

На сайті Пін-Ап ви зможете знайти телеграм-чат @Pinupchat і телеграм-канал @Pinupbet. У чаті між собою спілкуються гравці БК, а канал носить інформативний характер. У першому випадку можна розраховувати на відповідь користувачів контори, але адміністрація не несе відповідальність за достовірність інформації. Тому краще всього звертатися безпосередньо в саппорт БК Пін Ап.

FAQ

Які проблеми допомагає вирішити служба підтримки?
Якими мовами саппорт дає відповіді?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@pin-up.team
Телефон
Телефон
Нет
Перейти на сайт
pin-up.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі