Реєстрація та верифікація в Pin Up

№12 у рейтингу
60/100
Pin-Up
pin-up.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як відкрити рахунок в БК Pin Up

Щоб створити обліковий запис на сайті букмекерської контори Pin Up, необхідно зайти на головну сторінку і натиснути на клавішу «Реєстрація», розташовану у верхній частині ресурсу. З’явиться віконце, в якому потенційному клієнтові буде запропоновано створити профіль за телефонним номером або адресою електронної пошти. У першому випадку введіть свій номер телефону і пароль, у другому – e-mail і пароль.

Також виберіть валюту ігрового рахунку. Українським гравцям доступні гривні. У самому низу віконця є 2 прапорця. Установка першого означає згоду з правилами і умовами БК. Якщо ви натиснете на другий прапорець, то співробітники будуть надсилати вам повідомлення про акції через SMS або електронною поштою.

Реєстрація

Далі натисніть на червону кнопку «Зареєструватися». Після цього відкриється розділ «Каса», де новому клієнтові буде запропоновано поповнити баланс однією із доступних платіжних систем. Також можна зайти в свій особистий кабінет і продовжити заповнення даних. Тут ви можете вказати:

  • прізвище, ім’я та по-батькові;
  • країну проживання;
  • дату народження;
  • стать.

На цьому етапі реєстрація в Пін Ап завершена.

Верифікація / ідентифікація в букмекерській конторі Pin Up

Для гри на сайті БК Pin Up знадобиться пройти процедуру верифікації облікового запису. Це необхідно для підтвердження, що ви є саме тією людиною, чиї персональні дані вказали в анкеті. Для проходження верифікації в Pin-Up знадобляться наступні документи:

  • фото документу, що посвідчує вашу особу: перша сторінка паспорта або ідентифікаційна карта;
  • фото, на якому ви тримаєте документ в руках у розкритому вигляді (Селфі з паспортом).

Важливо, щоб фотографії були в хорошій якості, кожен напис читався. Неприпустимо обробляти фото за допомогою графічних редакторів. Дозволяється надавати фото у форматах PNG і JPG. Розмір одного графічного файлу не повинен перевищувати 5 Мб.

Якщо рубрика «Документи» з тієї чи іншої причини не відображається, надішліть всю необхідну для верифікації документацію на електронну адресу support@pin-up.team з електронної пошти, зазначеної в обліковому записі. У темі повідомлення введіть «Верифікація акаунту», в тілі листа згадайте ID акаунту. Прикріплення верифікаційних документів виконується спеціальною клавішею у вигляді скріпки. Зазвичай розгляд триває близько однієї доби, іноді можлива пролонгація термінів.

Перейти на сайт

Часто задавані питання

Що робити, якщо ви не отримали повідомлення з підтвердженням реєстрації в Пін Ап?
Чи дозволяється мати кілька рахунків?
Що робити, якщо під час реєстрації були вказані помилкові дані?
Реєстрація
pin-up.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі