Дзеркало і альтернативний доступ до Pin Up

№12 у рейтингу
60/100
Pin-Up
pin-up.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК Пін Ап

Букмекерська контора Pin Up має ліцензію, яка підходить для азартної діяльності в Україні. Тому сайт цієї компанії не блокується наглядовими органами в цій країні. Однак в деяких країнах законодавство влаштовано так, що наявна у букмекера ліцензія не відповідає вимогам. У таких випадках доступ до сайту може бути заблокований. У таких випадках вирішити проблему можна за допомогою дзеркала Pin Up.

Як знайти робоче дзеркало Pin Up

Клієнтам букмекерської контори Пін Ап не потрібно турбуватися. Співробітники майданчика регулярно відсилають актуальні посилання на електронні пошти бетторів, залишені на етапі реєстрації. Постійні відвідувачі про всі зміни отримують інформацію першими. Оскільки DNS-адреса дзеркала змінюється регулярно, дозвольте відправлення повідомлень від служби безпеки компанії на свою електронну адресу. Також можна попросити актуальне дзеркало pin-up.bet в техпідтримки або знайти його в офіційних спільнотах БК у соціальних мережах.

Відвідати дзеркало

Як обійти блокування Pin Up без дзеркала

Дзеркало в більшості випадків допомагає вирішити проблему, пов’язану з обмеженням входу на сайт. Якщо альтернативна копія не допомагає, можна скористатися іншими не менш популярними способами:

  • TOR-браузер. Цей варіант обходу блокування інтернет-провайдерів не дуже зручний. При його використанні споживаються значні системні ресурси, через що істотно падає швидкість інтернету. Це призводить до певних незручностей під час ставок.
  • Сайти-анонімайзери. Раніше такий спосіб був доступний, але сьогодні відшукати нормально функціонуючий безкоштовний анонімайзер вкрай важко.
  • VPN (віртуальні приватні мережі). Дуже популярний варіант, який майже завжди дозволяє відкрити заблокований ресурс букмекерської контори. Однак надійно функціонують і ефективні VPN-сервіси майже завжди платні.
  • Мобільний додаток. Багато провайдерів мобільного зв’язку не блокують вхід в букмекерські контори. Однак це явище носить тимчасовий характер, і табу може бути введено в будь-яку хвилину. Проте, сьогодні можна без проблем заходити на заблокований ресурс за допомогою мобільного софту, так як його робота не залежить від браузера.

Незважаючи на велику кількість технологій, що дозволяють вирішувати проблему блокувань, найнадійнішим і дієвим інструментом як і раніше є дзеркало.

Відвідати сайт

FAQ

Як не стати жертвою шахраїв при використанні дзеркал?
Чим дзеркало Пін Ап Бет відрізняється від офіційного сайту?
Для чого використовується дзеркало букмекерської контори?
Перейти на сайт
pin-up.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі