Бонуси Pin-Up

№12 у рейтингу
60/100
Pin-Up
pin-up.bet
10000 UAH
Вітальний бонус для нових гравців
Код не потрібен

Pin-Up.bet – це букмекерська контора, яка пропонує бетторам з України укласти парі на спортивні та киберспортівні події. Букмекер надає бонуси новим і постійним клієнтам.

Вітальний бонус на перший депозит 10000 гривень

Бонус від БК Пін-Ап передбачений для всіх нових користувачів. Він дозволяє отримати на рахунок до 10000 гривень. Бонус доступний тільки для тих гравців, які погодилися на участь в акції при реєстрації. Щоб отримати бонус, потрібно поповнити рахунок для ставок на спорт (не на казино).

Відіграти бонус Pin-Up потрібно протягом 30 днів з моменту його зарахування. Якщо гравець укладає кілька парі на одну і ту ж спортивну подію, до розрахунку приймається та ставка, яку першою розрахувала система. Якщо для відіграшу застосовуються експреси, то коефіцієнт повинен становити не менше 1.70. Бонус буде зарахований на рахунок, якщо на ігровому депозиті знаходиться сума в 5 гривень. Для повного відіграшу бонусу потрібно його відіграти в 12-кратному розмірі.

Якщо організатор виявив факт шахрайства з боку беттора (наприклад, мультиаккаунтинг), то кошти на бонусному рахунку анулюються. При цьому букмекерська контора закриває доступ до виведення коштів.

Страховка ставок і інші спеціальні пропозиції

В Pin-Up.bet діє широка бонусна програма. Компанія пропонує постійним клієнтам взяти участь у спортивній вікторині – щотижня публікуються 3 питання на спортивну тематику. Є також окремий квіз з кіберспорту. Якщо гравець відповідає правильно, то у нього з’являється шанс виграти безкоштовні фрібети. Також букмекерська контора пропонує застрахувати свої ставки.

Якщо ставити на експреси, можна отримати збільшення коефіцієнта на 100%. Все залежить від кількості подій в купоні. Найвигідніші умови створені для експрес-ставок від 20 матчів і більше – саме тоді котирування буде збільшене в 2 рази. Таким же чином діє і кешбек на експресах. При 20 подіях в купоні повернення складе 55%.

Постійним користувачам на пошту регулярно приходять ексклюзивні спеціальні пропозиції. У Пін-Ап регулярно проводяться турніри з розіграшем 100-500 тис. гривень.

Отримати бонус 10000 UAH
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі