Ставки і лінія Pin Up

№12 у рейтингу
60/100
Pin-Up
pin-up.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Лінія і розпис Pin Up

Однією із основних переваг букмекерської компанії Pin Up є якісний прематч. Аналітики БК включили в лінію понад 30 спортивних різновидів, в числі яких зустрічаються навіть такі рідкісні види спорту, як нетбол, серфінг і кулі. Крім класичних спортивних дисциплін, користувачам можуть бути запропоновані парі на події із життя суспільства, політики та культури, а також кіберспортивні ставки.

На глибину опрацювання деяких видів спорту безпосередньо впливає їх популярність. Традиційно максимальне число турнірів представлено в тенісному, футбольному і хокейному Prematch:

  • Футбол. Тут передматчева лінія Пін-Ап включає в себе буквально кожен важливий турнір професійного і аматорського рівнів. Сюди потрапили чемпіонати кожного континенту, але найпомітніше представництво віддано АПЛ, Ла Лізі, Бундеслізі, Серії А і французькій Лізі 1. Іспанські, англійські, німецькі, італійські та французькі турніри розписані аж до нижчих дивізіонів і змагань регіонального рівня. Крім національних першостей, лінія включає єврокубкові матчі і змагання збірних. Розпис ігор у футбольній передматчевій лінії приємно дивує. Число ринків на матчі АПЛ може становити 1000. У лігах середнього рівня ці показники трохи нижчі. Практично скрізь доступні ставки на результати, подвійний шанс, фори, тотали, точний рахунок, результативність, статистику;
  • Хокей. Хокейна передматчева лінія ретельно опрацьована. Тут клієнти знайдуть найпопулярніші світові ліги, включаючи КХЛ і NHL, внутрішні першості Швеції, Фінляндії, Італії, Німеччини та ряду інших європейських держав, чемпіонати Казахстану та Канади і міжнародні матчі. Розпис включає в себе мінімум 300 ринків, серед яких доступні ставки на результати, фори, точний рахунок, тотали, подвійний шанс, статистику та індивідуальні командні показники;
  • Теніс. В лінію включені змагання ATP і WTA, турніри ITF. В розпис входять парі на фори, статистику по сетах і геймах, точний рахунок і тотали;

У букмекерській конторі Pin-Up.bet доступні довгострокові ставки на популярні дисципліни.

Перейти на сайт

Лайв ставки в Пін-Ап

Рубрика Live в БК Pin Up реалізована добре. Лінія включає в себе безліч подій із прематчу з досить непогано проробленим розписом. Ігри супроводжує якісна інфографіка, а до деяких матчів букмекерська контора пропонує трансляції. Також можна додавати події в розділ «Фаворити» – він містить вибрані матчі, за якими беттор хоче стежити в режимі реального часу.

Також на сайті беттінг компанії доступна опція “CashOut”. За її допомогою можна достроково розрахувати ставку, якщо в лайв події розвиваються на користь гравця. Також дана функція буде корисна, якщо беттор розмістив парі абсолютно випадково: букмекер дозволить повернути кошти назад з мінімальними втратами.

Коефіцієнти і маржа

За рівнем котирувань букмекерська контора Pin Up знаходиться на середньому рівні. Коефіцієнти в лінії в більшості випадків залежать від поширеності турніру або чемпіонату. У футбольній лінії представлені середні котирування. На результати ігор найпопулярніших європейських першостей букмекерська маржа налічує 5,5%. У менш статусних і представницьких лігах усереднена маржа становить 6-6,5% для випадків і фор.

Для хокейної передматчевої лінії характерна маржинальність середнього рівня. На результати матчів в КХЛ і NHL маржа налічує 5,5%. Ігри європейських національних першостей виявляються в лінії з маржею на рівні 8,5%. У тенісі спостерігається схожа ситуація. На результати ігор ATP і WTA маржа в більшості випадків не буває менше 5,5%. У змаганнях класу Challenger цей параметр може становити 8,5%.

Отримати бонус

Також не дуже вигідними є коефіцієнти на єдиноборства. Маржа на результати рейтингових і титульних боксерських поєдинків знаходиться на рівні 8-8,5%. На результати боїв, проведених за правилами змішаних єдиноборств, закладається маржа в районі 7-7,5%.

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
5.1%
2.2%
2.1%
6%
3.85%
Перейти на сайт
pin-up.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі