Особистий кабінет Pin Up

№12 у рейтингу
60/100
Pin-Up
pin-up.bet
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис Pin Up

Щоб відкрити авторизаційну форму, зайдіть на офіційний сайт БК Пін Ап і натисніть на бірюзову клавішу «Вхід» в правому верхньому кутку дисплею. З’явиться проста формочка, де потрібно буде вказати свою електронну адресу або номер телефону, а нижче ввести пароль. Далі тисніть «Увійти». Ще нижче знаходяться піктограми популярних соціальних мереж, включаючи Facebook, Мій Світ, Яндекс, VK, Однокласники і Google+. Можна скористатися обліковим записом в одній із них, щоб залогінитися на сайті.

Функціональні можливості особистого кабінету Пін-Ап

Доступ в особистий кабінет pin-up.bet відкривається тільки авторизованим бетторам. Для використання його можливостей, залогініться. У шапці сайті ви побачите велику бірюзову кнопку з написом «Профіль».

Тисніть на неї, і ви будете переадресовані в персональний кабінет. Тут насамперед необхідно заповнити анкету з особистими даними, де вказуються ПІБ, дата народження та інша інформація.

Зліва також є кілька інших доступних вкладок: «Баланс», «Бонуси», «Історія операцій» і «Безпека». При натисканні на «Баланс» ви відкриєте доступ до стану ігрового і бонусного рахунку. Вкладка «Бонуси» призначена для активації промокодом. «Історія операцій» дозволяє переглянути таблицю, в якій відображені останні поповнення і зняття грошей. На вкладці «Безпека» в особистому кабінеті можна поміняти пароль. Для цього знадобиться вказати актуальний пароль і двічі ввести новий в поля «Новий пароль» і «Повторити пароль». Потім залишиться тільки натиснути на кнопку «Змінити пароль».

Перейти на сайт

Проблеми з входом в Pin Up

Найчастіше проблеми з входом на сайт виникають, якщо беттор забув пароль. Іншою поширеною проблемою є невірно вказані особисті дані, внаслідок чого адміністрація букмекерської компанії блокує акаунт, оскільки вважає його творця потенційним шахраєм. Тому настійно рекомендується на етапі реєстрації вказувати тільки достовірні відомості, оскільки в цьому випадку при зверненні до саппорту для відновлення входу в особистий кабінет проблем не виникне.

Якщо все-таки не вийде відкрити особистий кабінет Пін Ап, можна скористатися наступними способами:

  • функція відновлення пароля за допомогою клавіші «Забули пароль?»;
  • написати в цілодобово працюючий саппорт.

Для відновлення доступу до особистого кабінету скористайтеся телефонним номером або електронною адресою, зазначеними під час реєстрації. Така дія має вимушений характер і впроваджена для виключення ситуацій, коли доступ до акаунту можуть отримати треті особи.

Часто задавані питання

Що робити, якщо я тепер користуюся нової електронною поштою?
Як бути, якщо не приходить посилання на відновлення пароля?
Перейти на сайт
pin-up.bet
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі