Служба підтримки Parimatch

№1 у рейтингу
84/100
Parimatch
pm.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія Паріматч

Інформація про доступні клієнтам контори Паріматч способи зв’язку зі співробітниками технічної підтримки наведена в розділі «Служба підтримки» підрозділу «Допомога» у футері офіційного сайту. При натисканні на цю кнопку ви відкриєте сторінку, як на скріншоті.

Тут відразу впадає в очі безкоштовний телефон гарячої лінії, за яким можна зв’язатися із фахівцями саппорту. Відзначимо, що телефонний саппорт функціонує 24/7. Наберіть номер 0-800-210-410 та розкажіть про свою проблему. На гарячій лінії Паріматч працюють досвідчені фахівці, які нададуть допомогу максимально швидко. Букмекер має власний call-центр, співробітники якого постійно перебувають на зв’язку.

E-mail і онлайн-чат

Якщо додзвонитися не можете або з якоїсь причини не хочете дзвонити, є й інші способи комунікації. Зокрема, можна написати фахівцям технічної підтримки Parimatch на електронну пошту support@pm.com.ua. У цьому випадку відповідь від співробітників саппорту надходить зазвичай протягом доби, але у клієнта є можливість прикріпити скріншоти на доказ своєї позиції. Лайв-чат в БК Parimatch також передбачений.

Відвідати сайт

Інші способи зв’язку

Альтернативні способи зв’язку зі співробітниками Паріматч відсутні. Однак кожному користувачеві буде корисно ознайомитися із розділом “FAQ”, перш ніж звертатися до фахівців Parimatch. Можливо, клієнт зможе знайти відповідь на своє питання у відповідному розділі сайту.

FAQ

З яким питанням найчастіше звертаються до співробітників БК Parimatch?
Як найзручніше зв'язатися із саппортом?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@pm.ua
Телефон
Телефон
0 800 21 89 00
Перейти на сайт
pm.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі