Відгуки про БК Parimatch

№1 у рейтингу
84/100
Parimatch
pm.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Відгуки про Parimatch допомагають новачкам краще розібратися в можливостях букмекерської контори. Мета написання коментарів – надати потенційним клієнтам більше інформації про сайт. Тому кожна думка перевіряється на предмет достовірності. Модератори відсівають коментарі, залишаючи тільки об’єктивну інформацію, якій можна довіряти.

У відгуках реальних бетторів часто можна зустріти згадки про швидке виведення грошей з рахунку, про зручні способи поповнення ігрового балансу, про ввічливих і доступних 24/7 співробітників технічної підтримки. Користувачі окремо говорять про бонусну політику, програми лояльності, зручну навігацію і дизайн сайту pm.ua. Українським гравцям до душі можливість відкрити рахунок у гривні.

Також багато похвали спрямовано на адресу лінії і розпису подій у футболі, тенісі, баскетболі, хокеї і волейболі. Беттори хвалять букмекера за широке охоплення світових чемпіонатів, за наявність ставок навіть на дуже рідкісні події, за низьку маржу і високі коефіцієнти. У деяких випадках можна зустріти згадки про проблеми, що виникають, але всі вони вирішені співробітниками букмекерської компанії. Якщо ви є реальним клієнтом цієї БК, поділіться з іншими відгуком про БК Parimatch.

Зробити ставку

Відгуки гравців
Вам є про що розповісти? Ми були б раді це почути! Залиште ваш відгук про досвід співпраці з букмекером Parimatch і допоможіть іншим людям обрати надійну контору
Відгуків (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Перейти на сайт
pm.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду