Реєстрація та верифікація в Parimatch

№1 у рейтингу
84/100
Parimatch
pm.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як відкрити рахунок в БК Parimatch

Щоб стати клієнтом букмекерської компанії Паріматч, перейдіть на офіційний сайт контори та натисніть на жовту кнопку «Реєстрація» у правому верхньому кутку головної сторінки. З’явиться вікно з анкетою для введення реєстраційних даних.

Тут необхідно ввести:

  • дату народження;
  • валюту рахунку;
  • телефонний номер;
  • пароль (повинен містити літери в нижньому і верхньому регістрі, цифри і додаткові знаки).

Після вказання необхідних відомостей натисніть на жовту кнопку «Реєстрація» у нижній частині вікна. З’явиться привітальна сторінка, де співробітники контори вітають нового клієнта і пропонують 3 варіанти розвитку подій: «Зробити депозит і почати гру», «Відправити SMS» або «Повернутися до головної сторінки». Тут же демонструється номер рахунку. На цьому етапі реєстрація в Parimatch добігає кінця.

Реєстрація

Верифікація / ідентифікація в букмекерській конторі Паріматч

Після реєстрації на сайті рекомендується відразу ж пройти процедуру верифікації облікового запису. Для цього треба зайти на офіційний сайт і натиснути кнопку з номером рахунку і піктограмою чоловічка у верхній частині головної сторінки. Відкриється особистий кабінет, де ви повинні вибрати вкладку «Налаштування рахунку». Тут знадобиться підтвердити телефонний номер. Натисніть на жовту кнопку «Підтвердити» навпроти зазначеного при реєстрації номеру телефону. Вам буде надіслано SMS-повідомлення з шестизначним кодом, який потрібно буде ввести у відповідному полі. Далі натисніть «Підтвердити номер телефону».

Також тут знадобиться вказати особисті дані, включаючи прізвище, ім’я, адресу електронної пошти, місто проживання і вибрати секретне питання та відповідь на нього. Натисніть «Зберегти». Далі система сповістить вас про те, що на зазначену при створенні акаунту електронну пошту було надіслано повідомлення із підтверджувальним посиланням. Зайдіть в свою поштову скриньку і відкрийте лист від Паріматч. Якщо повідомлення немає, подивіться в папці «Спам». Перейдіть за відповідним посиланням в листі. Система сповістить про активацію ігрового рахунку:

Натисніть «Вхід». Тепер ви можете поповнити рахунок і робити ставки реальними грошима. Для повноцінної верифікації в Parimatch в розділі «Налаштування рахунку» є місце для завантаження фотографій паспорту.

Зробити ставку

Часто задавані питання

Чи можна поміняти особисті дані, введені під час реєстрації?
Як відновити пароль від pm.ua?
Реєстрація
pm.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі