Дзеркало і альтернативний доступ до Parimatch

№1 у рейтингу
84/100
Parimatch
pm.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК Паріматч

Букмекерська контора Паріматч є ліцензійним букмекером і веде діяльність, яка не суперечить чинному законодавству України. Тому провайдери інтернету в цій країні не піддають офіційний сайт контори блокуванню.

Проблеми з доступом до сайту можливі в інших державах, де ліцензія, отримана букмекером, може не відповідати місцевому законодавству. Наприклад, гравець може відправитися на відпочинок і виявити, що доступу до улюбленої БК немає. В такому випадку на допомогу приходять дзеркала Parimatch.

Як знайти робоче дзеркало Паріматч

Не кожне дзеркало є безпечним. Наприклад, якщо ви будете шукати посилання через пошукову систему, то ризикуєте наштовхнутися на шахраїв, які створили фішингові майданчики з метою крадіжки особистих даних і коштів клієнтів контори. Щоб убезпечити себе, користуйтеся тільки офіційними дзеркалами БК Паріматч.

Вони періодично розсилаються на електронні адреси користувачів разом з новинною розсилкою і промокодом. Для цього треба попередньо підписатися на новини в особистому кабінеті. За робочою DNS-адресою можна звернутися і самостійно, написавши співробітникам саппорту в чаті. В деякі випадках дзеркало можна знайти в офіційних спільнотах компанії в соціальних мережах або на тематичних форумах.

Відвідати дзеркало

Як обійти блокування Parimatch без дзеркала

Якщо знайти робоче дзеркало Parimatch не вдалося, не варто впадати у відчай. Є й кілька інших ефективних способів вирішення проблеми:

  • Браузер Tor. Його створювали для користувачів Darknet. Цей браузер відкриває будь-які майданчики, оскільки використовує для цього зашифроване з’єднання, завдяки чому визначити місце розташування неможливо. Його єдиний недолік полягає в низькій швидкості роботи;
  • Анонімайзери. Мова йде про сайти, на яких присутні спеціальні поля для вставки посилання на заблокований ресурс. Сьогодні цей спосіб вважається неефективним, оскільки пошук робочого анонімайзера перетворився в проблему;
  • Мобільний софт. Додаток розроблений співробітниками компанії Паріматч і може працювати на будь-якому сучасному гаджеті. Для програми характерна адаптивність, тобто вона адекватно відображається на пристроях з будь-якою діагоналлю дисплея. Оскільки софт не залежить від браузера, він не піддається блокуванням.
  • VPN-плагіни. Досить встановити розширення у браузері, який ви використовуєте, і вибрати іншу країну для віртуальної зміни своєї IP-адреси, щоб стабільно користуватися послугами контори. До популярних варіантів відносяться Zenmate, Touch VPN і friGate.

FAQ

Чи відрізняються дзеркала Паріматч від оригінального сайту?
Коли дзеркала незамінні?
Чи завжди дзеркала безпечні?
Перейти на сайт
pm.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі