Бонуси Parimatch

№1 у рейтингу
84/100
Parimatch
pm.ua
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Код не потрібен

Букмекер Parimatch пропонує всім своїм новим клієнтам отримати 100 доларів або 2500 гривень. Також тут є інші постійні пропозиції, акції, конкурси та розіграші.

100% на перший депозит

Протягом 7 днів після реєстрації поповніть рахунок на суму до 2500 гривень і отримаєте ще стільки ж у вигляді бонусу. Для того щоб відіграти його беттору з України, потрібно зробити ставки на суму, яка в 10 разів перевищує бонус з коефіцієнтом від 1.5.

Для гравців з інших країн умови відрізняються. Так, клієнти з Росії повинні проставити суму подарунка 20 разів з коефіцієнтом не менше 1.7, а решта – 10 разів з котируванням від 1.7. При цьому не враховуються парі типу система (підійдуть тільки ординари і експреси).

Інші пропозиції

В рамках пропозиції “Бонус+” від букмекерської контори Parimatch гравцям пропонується гарантоване збільшення коефіцієнта на 50%, якщо це ставка типу експрес. Правда, для цього парі має відповідати певним вимогам. У купоні експреса має бути як мінімум 3 події з коефіцієнтом від 1.3 для кожного з них. Щоб скористатися пропозицією «Бонус+» від БК Паріматч, необхідно просто скласти купон, який відповідає вимогам, викладеним вище. У ньому автоматично відобразиться коефіцієнт зі збільшенням.

Відсоток збільшення експреса залежить від загального коефіцієнту експреса. Наприклад, якщо ви складете купон, який відповідає мінімальним вимогам (3 події з коефіцієнтом 1.3 кожне), виграш збільшиться на 2.5%.

Також БК дозволяє замовляти виплату ще до розрахунку ставок. Ця послуга доступна в рамках спеціальної пропозиції “CashOut”. Необхідно зробити ставку, потім зайти в особистий кабінет (тобто авторизуватися) і відкрити вкладку «Історія рахунку». Перейдіть в розділ нерозрахованих парі і перегляньте весь список. Під деякими з них буде кнопка «CashOut». Вам потрібно натиснути на неї, щоб побачити, скільки ви можете отримати прямо зараз. Якщо вас влаштовує така сума, підтвердіть запит. Засоби відразу ж будуть зараховані на ваш рахунок.

Отримати бонус 2500 UAH
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі