Ставки і лінія Parimatch

№1 у рейтингу
84/100
Parimatch
pm.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Лінія і розпис Паріматч

Лінія букмекерської контори Паріматч більша і об’ємніша, ніж у багатьох інших конкурентів. Її підготовкою займаються співробітники аналітичного відділу букмекера, які враховують зовнішні джерела. Тому вибір спортивних різновидів, подій, глибини розпису можуть порадувати і новачків, і досвідчених цінителів ставок.

Максимально широкою виглядає футбольна лінія Parimatch. Тут можна робити ставки на топові матчі, регіональні змагання, турніри жінок і резервістів. У тенісі в лінії є турніри ATP / WTA, а також ITF. Любителям хокею доступні ігри не тільки під егідою КХЛ і NHL, але і національних чемпіонатів Європи.

Перелік видів спорту знаходиться в лівому сайдбарі. Згори розміщені топові турніри, потім дисципліни слідують в алфавітному порядку. Найпопулярнішими вважаються футбол, теніс (в тому числі настільний), волейбол, хокей, баскетбол, ММА. Трохи менш популярні регбі, флорбол, бейсбол і крикет. Особливу нішу займає кіберспорт, широко представлений на сайті. Ставити можна навіть на події зі світу кінематографу, політики і культури.


Розпис в Parimatch – вище середнього. Традиційно футбольна лінія представлена ​​найширше. На типовий матч з ТОП-5 європейських ліг даються такі ринки:

  • результати, тотали, фори;
  • індивідуальні показники команд / спортсменів;
  • точний рахунок, результативність, порівняння таймів, ставки на тимчасові відрізки;
  • події: буде / не буде,
  • статистика: автор голу, порушення правил, володіння м’ячем, кількість карток, корнерів, влучень у ствір воріт.

Волейбольна і баскетбольна лінія відмінно опрацьовані. Беттору пропонується ставити на перемогу, фору, тотал, штрафні кидки, потрапляння «з-за дуги», двоочкові кидки, заблоковані кидки. Теніс і хокей в БК Parimatch користуються не меншим попитом, ніж баскетбол. Контора пропонує гідний розпис з десятками доступних ринків.

Зробити ставку

Лайв ставки в Паріматч

Новачкам і профі буде особливо цікава live-лінія Parimatch, яка вигідно виглядає на тлі пропозицій конкурентів. Бетторам доступні як популярні баскетбол, теніс, футбол і хокей, так і менш затребувані – автоспорт, гандбол, змішані бойові мистецтва. Велика частина подій з прематчу переходить в лайв, тому дефіцит ігор в розділі “Live” зовсім не відчувається. Швидше навпаки – в БК Паріматч спостерігається їх надлишок, особливо в годину-пік вихідних.

Лайв Паріматч оснащений безліччю корисних функцій. Наприклад, при наведенні курсора миші на коефіцієнт певного результату, миттєво відображається розмір максимальної суми ставки – це дуже корисна опція для професійних гравців.

Левова частина подій з live супроводжується відеотрансляціями. Для можливості їх перегляду необхідно мати позитивний баланс – це типова вимога, що зустрічається не тільки на parimatch.com, але і на сайтах усіх БК.

Також у букмекера реалізована функція CashOut, яка в народі називається “продажем ставки”. Кешаут є корисним інструментом, особливо в лайв.

Коефіцієнти і маржа

Коефіцієнти БК Паріматч складно назвати високими, але котирування знаходяться на прийнятному рівні, якщо мова йде про популярні змагання.
Почнемо з футболу. Міжнародні клубні турніри і змагання серед збірних мають маржу до 2%, популярні національні першості – 3-4%, нижчі ліги – 5-8%. У баскетболі середня маржа становить 4-4,5%. Маржинальність тенісних матчів варіюється між 4,5-8%. У хокеї на топові матчі (НХЛ, КХЛ, ЧМ) маржа становить 5-5,5%, для менш значущих змагань підвищується до 7,5%.

Зробити ставку

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
4.5%
5%
5%
5.5%
5%
Перейти на сайт
pm.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі