Додатки Parimatch

№6 у рейтингу
81/100
Parimatch
pm.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Букмекерська контора pm.ua працює для клієнтів з України, пропонуючи якісний розпис та лінію. Але компанія піклується і про те, щоб зробити беттінг максимально зручним та доступним для своїх шанувальників.

Так, для мобільних ставок розроблено додаток Parimatch для Android та iOS. Він дозволяє укладати парі практично звідки завгодно. Неважливо, де знаходиться гравець. Головне, щоб у нього був мобільний телефон і доступ до інтернету.

Як завантажити Parimatch на Android

В інтернет-магазині Google Play не допускається розміщення програм, пов’язаних із реальними ставками та іграми на гроші. Тому скачати Parimatch на Android можна тільки безпосередньо, завантаживши apk-файл. Де його знайти? Тут є два шляхи. Ви можете зайти на мобільну версію сайту і натиснути на посилання завантаження програми.

Також можливе завантаження за допомогою комп’ютера. Візьміть смартфон / планшет і відскануйте QR-код, викладений на десктопному сайті букмекера. Після цього завантажувальний файл почне скачуватися автоматично.

З’явиться спливаюче вікно, в якому буде запит на дозвіл для скачування програм із невідомих джерел. Надайте згоду, після чого продовжиться встановлення програми. Інсталяція займає мінімум часу. Після її завершення на екрані або в меню з’явиться ярлик Parimatch.

Як завантажити Parimatch на iOS

Пошук і встановлення програми від Паріматч на Айфон або Айпад ще простіший. Завантажити Parimatch на iOS можна з офіційного каталогу софту App Store. Посилання на сторінку в магазині можна знайти на мобільному сайті букмекера.

В App Store важливо не переплутати і завантажити програму не від внутрішньоросійської БК, а від міжнародної компанії. Зверніть увагу, щоб провайдером була позначена фірма Pari-Match N.V.

Додаток Parimatch має високий користувальницький рейтинг і оцінку 4,6 з 5. Більшість гравців відзначає його зручність і стабільність роботи. Для встановлення програми потрібна операційна система iOS у версії від 12.0. А на гаджет має бути не менше 90 Мб вільного простору. Оновлення до нових версій відбувається автоматично.

Огляд функціональних можливостей

У мобільному додатку Parimatch забезпечується повноцінний ігровий і призначений для користувача функціонал. Клієнтам доступні такі можливості:

  1. Реєстрація та отримання привітального бонусу. Але пам’ятайте, що якщо у вас вже є профіль на сайті pm.ua, то реєструвати новий акаунт в додатку заборонено. Використовуйте наявні логін і пароль для входу.
  2. Участь у програмі “Парі +”. Ця бонусна програма для постійних активних клієнтів працює в додатку так само, як і на основному порталі.
  3. Поповнення депозиту і виведення виграних коштів. У відповідному розділі в інтерфейсі додатку автоматично підбираються всі способи, які підходять конкретному клієнтові з урахуванням його геолокації, знаходження в конкретній країні.
  4. Пошук спортивних подій у прематчі і лайві. Для цього в програмі передбачені численні фільтри. Також можна вносити матчі в розділ “Вибрані” для того, щоб за 10 хвилин до початку приходило push-повідомлення.
  5. Зручний статистичний матч-центр і прямі відеотрансляції з багатьох цікавих подій.

Додаток Parimatch для iOS та Android забезпечує клієнтам цієї популярної БК високий рівень зручності та доступності її якісних послуг.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
True
True
True
Перейти на сайт
pm.ua
Автор оглядуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі