Особистий кабінет Parimatch

№1 у рейтингу
84/100
Parimatch
pm.ua
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис Паріматч

Після реєстрації акаунту в букмекерській конторі parimatch.com гравцям знадобиться авторизуватися на офіційному сайті. Для цього відкрийте головну сторінку і натисніть клавішу «Вхід», розташовану в правому верхньому куті екрану. З’явиться вікно, як на зображенні внизу.

Вкажіть свою електронну адресу, вказану при реєстрації, пароль і тисніть на кнопку «Увійти». Для вибору мови інтерфейсу скористайтеся відповідною кнопкою в лівому верхньому кутку екрану поряд з часом. Доступні російська, українська і англійська мови. Можливість авторизації через облікові записи в соціальних мережах не передбачена.

Реєстрація

Функціональні можливості особистого кабінету Паріматч

Щоб потрапити в особистий кабінет Parimatch, натисніть на кнопку з піктограмою чоловічка і ім’ям користувача поруч із кнопкою “Поповнити рахунок” в шапці ресурсу. Якщо ви перейдете до нової версії (натисканням по відповідній кнопці в лівому верхньому кутку екрану), відкриється сторінка «Історія рахунку» з 4 вкладками: «Все», «Ставки в розіграші», «Історія поповнень» та «Історія висновків».

У лівій частині екрана присутні вкладки: «Історія рахунку», «Налаштування рахунку», «Введення / виведення коштів», «Акції та Бонуси» і кнопка «Вийти». Натиснувши на «Налаштування рахунку», ви відкриєте анкету, де потрібно ввести ім’я, прізвище, електронну адресу, країну проживання, вибрати секретне питання і ввести відповідь на нього. Вибравши розділ «Введення / виведення коштів», потрапите до списку платіжних інструментів, які можна використовувати для поповнення і виведення коштів.

У секції «Акції та Бонуси» присутні всі пропозиції мотиваційної програми. Серед доступних варіантів можна зустріти:

  •  CashOut;
  •  акцію з розіграшем нового iPhone;
  •  бонус за серію вдалих ставок;
  •  бали для ставок на волейбол.

Окремий інтерес гравців викликають турніри, які ви знайдете в правій частині сторінки.

Щоб вийти з особистого кабінету, натисніть на кнопку «Вийти».

Проблеми із входом в Паріматч

Користувачі рідко повідомляють про проблеми із входом у свій профіль. Статистика по всім зафіксованим випадкам цієї проблеми свідчить про те, що причина, як правило, полягає у діях гравців. Деякі беттори забувають записати пароль після реєстрації, понадіявшись на свою пам’ять. У спробі авторизуватися вони вбивають невірну інформацію або вказують її неуважно, з друкарськими помилками.

У таких випадках співробітники контори можуть запідозрити відвідувача в шахрайстві і заблокувати профіль. Щоб цього не сталося, будьте гранично уважні і вказуйте тільки чесну інформацію. Якщо ви так і не можете потрапити в свій особистий кабінет, натисніть на «Забули пароль?». Відкриється наступна сторінка.

Введіть номер рахунку, дату народження і тисніть «Відправити запит».

Відвідати сайт

Часто задавані питання

Як відновити забутий пароль в Parimatch.com?
Як відмовитися від розсилки новин на електронну пошту?
Перейти на сайт
pm.ua
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі