Реєстрація та верифікація в Mostbet

№13 у рейтингу
58/100
Mostbet
mostbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як відкрити рахунок в БК Мостбет

Для цього необхідно натиснути на напис «Реєстрація», який знаходиться в правому верхньому куті сайту mostbet.com. Далі гравцеві буде запропоновано 3 способи створити акаунт:

  1. За номером телефону. Ця вкладка буде обрана автоматично. Введіть свій номер, валюту рахунку, промокод, якщо є (в такому випадку буде потрібно натиснути кнопку «Перевірити», щоб з’ясувати, чи актуальний код). Прочитайте правила, посилання на які знаходяться внизу. Натисніть кнопку «Реєстрація».
  2. За адресою електронної пошти. Натисніть «Реєстрація», перейдіть на вкладку «За e-mail». Вкажіть валюту, країну проживання, адресу електронної пошти, пароль і промокод, якщо є. Прочитайте правила та натисніть «Реєстрація» внизу. Після цього на вказаний e-mail прийде лист із посиланням, за яким потрібно перейти.
  3. Через акаунт у соціальній мережі. Натисніть «Реєстрація», перейдіть на вкладку «Через соц. мережу», оберіть валюту і промокод за наявності. Далі клікніть на піктограму тієї соціальної мережі, за допомогою якої будете реєструватися. Є кілька варіантів – Facebook, Google+, Twitter, Steam, ВКонтакте, Однокласники. Далі ввести свій логін і пароль від обраного сайту, натисніть «Продовжити як [ім’я власника акаунту в соц. мережі]».

Відразу після реєстрації в Mostbet краще поповнити рахунок. Це пов’язано з бонусною програмою – чим швидше після створення акаунту буде здійснено перший депозит, тим на більш вигідний бонус можна розраховувати.

Реєстрація

Верифікація в букмекерській конторі Mostbet

Щоб підтвердити акаунт, потрібно зробити наступне:

  1. Відкрийте свій профіль. Для цього натисніть або просто наведіть курсор миші на відповідний значок справа вгорі, у меню, що випаде, виберіть «Профіль».
  2. Відкриється сторінка особистих даних. У розділі «Особиста інформація» вкажіть всі необхідні дані. Вони повинні бути справжніми, в іншому випадку верифікувати акаунт неможливо.
  3. Нижче знаходиться розділ «Копії документів». Заздалегідь підготуйте розворот паспорту з фотографією (якщо ID-карта, то сторона з фото). Ви можете просто сфотографувати (якщо на документі будуть видні деталі) або відсканувати його. Також зробіть свій знімок із цим же документом в руках. Шляхом використання кнопки «Додати» завантажте кожен із файлів;
  4. Натисніть кнопку «Зберегти» внизу.

Ідентифікація в Mostbet зазвичай займає не більше трьох днів. Є додаткова верифікація. Вона призначається після декількох зроблених ставок, при першій спробі запросити виплату або відразу ж після першого підтвердження особи.

Друга верифікація проводиться за допомогою відеозв’язку. Адміністрація зв’язується з новим гравцем, дає йому вибрати спосіб (Skype, Zoom, Viber або інші програми) і час. У деяких випадках працівники служби верифікації самі призначають час, коли зв’яжуться з клієнтом.

Отримати бонус

Після цього вони зв’язуються, беттор відповідає на кілька запитань і демонструє на камеру той же документ, який він надсилав раніше. Питання стосуються не тільки особистих даних, а й ставок. Наприклад, можуть запитувати про те, які коефіцієнти зазвичай вибирає гравець для ставок, чи усвідомлює він ризики від парі в букмекерських конторах. Рішення приймається практично відразу ж і далі клієнт вже може робити ставки без обмежень.

Часто задавані питання

Навіщо потрібна верифікація в Мостбет?
Як довго проходить розгляд документів?
Чи потрібен скан банківської карти при верифікації на mostbet.com?
Реєстрація
mostbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі