Дзеркало і альтернативний доступ до Mostbet

№13 у рейтингу
58/100
Mostbet
mostbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК Мостбет

Блокування сайту будь-якої букмекерської контори пов’язане з тим, що вона не має ліцензії в конкретній країні. У багатьох державах розроблено унікальне законодавство щодо операторів прийому ставок. Але в більшості випадків букмекери, які не відповідають вимогам місцевих законів, блокуються, і ставки у них вважаються незаконними. Правда, зазвичай покарання за беттінг в заборонених компаніях не передбачено.

Вам допоможе дзеркало Mostbet, якщо ви зіткнетеся з такою проблемою щодо компанії. Також можна обійти блокування іншими способами. Вдаватися до описаних нижче способів слід лише в тих випадках, коли офіційний сайт mostbet.com не відкривається.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало Mostbet

Для цього є кілька способів:

  1. Написати листа на адресу support@mostbet.com.ua. Це e-mail технічної підтримки. У відповідь вам прийде лист із актуальним посиланням.
  2. Зателефонуйте 380443793083. Це номер служби підтримки. Поясніть проблему і вам скажуть, як її вирішити;
  3. Знайдіть акаунт Мостбет у соціальних мережах. Важливо заходити тільки на офіційні сторінки, щоб не нарватися на шахраїв. Попросіть у адміністратора посилання на дзеркало.
  4. телеграм канал Mostbet

Якщо у вашій країні відбуваються блокування сайтів букмекерів або, як в Україні, в повному обсязі не розроблено гральне законодавство, ми рекомендуємо заздалегідь подбати про доступ.

Для цього можете звернутися до служби підтримки одним із способів, описаних вище, або ж на сайті БК натисніть «Контакти» внизу і відправте своє повідомлення за допомогою сторінки, що відкриється. Введіть ім’я, e-mail, тему і повідомлення, натисніть «Надіслати повідомлення».

Також на офіційному сайті є можливість додати в свій браузер закладку, яка автоматично перенаправляє на дзеркало Мостбет. Натисніть кнопку «Обхід блокувань» на головній сторінці, щоб зробити це.

Рекомендуємо заздалегідь підписатися на e-mail розсилку альтернативних адрес. У своєму профілі просто вкажіть актуальну адресу електронної пошти.

Отримати бонус

Як обійти блокування Mostbet без дзеркала

Якщо не виходить знайти дзеркало, скористайтеся одним із таких способів:

  1. Встановіть у браузер додаток VPN або proxy. Відкрийте магазин розширень, в пошуку введіть відповідний запит, встановіть програму з найвищим рейтингом або іншу, яку ви знаєте. Такі доповнення працюють дуже просто – натисніть на значок плагіна вгорі вікна браузера і натисніть кнопку включення або ж виберіть країну, а потім клацніть «Включити».
  2. Встановіть на комп’ютер програму ВПН. Вона буде діяти на всі програми, пов’язані з інтернетом, а не тільки на браузери.
  3. Використовуйте браузер Opera або TOR. У першому є вбудований VPN, а в другому використовується відразу кілька технологій маскування користувача.

Також якщо у вас встановлено мобільний додаток, його не буде піддано блокуванню. VPN і proxy підключаються до іншого комп’ютера, який знаходиться далеко, і заходять на сайт через нього. Таким чином, ваш провайдер не може заблокувати доступ до сайту, тому що і не знає, що ви на нього заходите. Його відкриває той самий комп’ютер, який знаходиться в іншій країні. У випадку з VPN ви підключаєтеся до іншої мережі, а в proxy ви пропускаєте своє з’єднання через віддалений сервер.

Для кожного браузера адреса магазину додатків відрізняється. Найлегше просто ввести в будь-який пошуковий запит «магазин розширень [назва браузера]». У більшості випадків перше ж посилання дозволить вам відкрити те, що потрібно.

Відвідати дзеркало

FAQ

Чи безпечно використовувати дзеркала Mostbet?
Чи можна завантажити дзеркало букмекерської контори Мостбет?
Перейти на сайт
mostbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі