Поповнення та виплати в Mostbet

№13 у рейтингу
58/100
Mostbet
mostbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як зробити депозит в Mostbet

Покрокова інструкція:

  1. Авторизуйтесь. Натисніть кнопку «Поповнити» на верхній панелі. Також можна навести курсор миші (в старій версії сайту, а в новій потрібно клікнути) на значок профілю і в меню, що випадає, вибрати варіант «Поповнити рахунок».
  2. Натисніть на спосіб, за допомогою якого буде виконуватися перерахування.
  3. Вкажіть суму в наступному вікні, натисніть кнопку «Поповнити».

Далі ви будете перенаправлені на сторінку сервісу, що відповідає за обрану платіжну систему. Там потрібно вказати реквізити. Наприклад, для банківської карти – це номер, термін дії, код на зворотному боці пластику та ім’я власника, для WebMoney – номер гаманця, для QIWI – телефон і так далі.

Отримати бонус

В кінці натисніть «Оплатити». Швидше за все, операцію потрібно підтвердити шляхом введення коду з СМС, яке прийде на телефон, прив’язаний до акаунту в платіжній системі. У деяких випадках потрібно натиснути «Прийняти», «Підтвердити», «ОК» в додатку цієї системи.

Виведення коштів із Мостбет

Виведення виграшів доступно тільки тим клієнтам БК mostbet.com, які заповнили всі поля в особистому кабінеті, пройшли верифікацію і хоча б один раз поповнювали рахунок. Щоб замовити виплату, необхідно в меню профілю зверху вибрати пункт «Вивести з рахунку». Далі процедура та ж, що і при поповненні – вибираєте спосіб, вводите суму і підтверджуєте платіж.

У Мостбет доступні наступні способи для введення і виведення грошей:

  • банківські карти MasterCard Visa;
  • системи електронних платежів QIWI, WebMoney, Neteller, advCash, ecoPayz, Skrill;
  • криптовалюта Bitcoin, Litecoin, Ethereum і Ripple (тільки для поповнення рахунку).

Мінімальна сума виводу в Мостбет – 25 гривень, максимум залежить від гравця. Ліміт може знизитися через багаторазові порушення правил, але таке відбувається нечасто. Зарахування відбувається моментально, виплати – протягом декількох хвилин, якщо не потрібно проводити верифікацію клієнта. Перераховані вище умови актуальні для розрахунків у гривнях. Залежно від обраної валюти їх набір може змінюватися.

Перейти на сайт

FAQ

Що робити якщо гроші не приходять?
Чи можна вивести гроші без верифікації?
Чи можна використовувати мобільний телефон для поповнення?
Способи платежів Способи платежів
Введення коштів
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
Сума
Час
Комісія
VISA від 2 USD до - Миттєво 0% від - до - до 5 робочих днів 0%MasterCard від 2 USD до - Миттєво 0% від - до - до 5 робочих днів 0%Paysafecard від 2 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%Skrill від 6 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%Neteller від 13 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%Perfect Money від 2 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%QIWI від 2 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%Advcash від 2 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%ecoPayz від 10 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%WebMoney від 2 USD до - Миттєво 0% від - до - 15 хвилин - 24 години 0%Bitcoin від - до - Миттєво 0% Payeer від 2 USD до - Миттєво 0% Ethereum від - до - Миттєво 0%
Перейти на сайт
mostbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі