Додатки Mostbet

№13 у рейтингу
58/100
Mostbet
mostbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Букмекерська контора Mostbet.com працює в багатьох країнах світу. Сьогодні це великий бренд із великою користувальницької аудиторією. Отже, їй потрібно надати кращі умови на ринку для ставок.

Обов’язковою вимогою є наявність мобільного додатку Мостбет на Android та iOS. У цій статті розповімо, як завантажити софт і розглянемо його можливості.

Як завантажити Mostbet на Android

Зі скачуванням програми Mostbet для Android проблема стандартна – в Play Market заборонені програми з іграми на гроші. Тому в каталозі цього онлайн-магазину немає софту від букмекерських контор. Але букмекери знайшли шлях обходу. Вони дають можливість своїм клієнтам завантажувати apk-файли.

Потрібно зайти зі смартфону на мобільну версію порталу або його дзеркало (для гравців з Росії). При першому вході на сайт Mostbet.com з портативного пристрою у верхній частині дається посилання на завантаження файлу встановлення для додатку.

Після натискання на цей банер смартфон може запросити дозвіл на встановлення софту із невідомих джерел. Сміливо давайте таку згоду, адже програма від офіційного букмекера не несе ніякої небезпеки вашому телефону. Після завантаження файлу інсталюйте ПЗ і запустіть його з робочого екрану або меню.

Якщо у вас вже є профіль на сайті цієї БК, то входите в додаток за існуючими логіном та паролем. Якщо ж ви новий клієнт, створіть профіль, користуючись реєстраційної анкетою прямо в інтерфейсі програми.

Як завантажити Mostbet на iOS

Додаток Mostbet на iOS встановлюється безпосередньо з онлайн-маркету App Store. Завантаження здійснюється безкоштовно, але і тут існують деякі проблеми. App Store допускає розміщення в своєму каталозі програм для беттінгу, але при цьому допускає їх продаж тільки в країнах, де та чи інша БК діє на легальних підставах.

Тому в багатьох країнах завантажити App Store на iOS безпосередньо не вийде. Букмекер пропонує наступний спосіб обходу. Власник Айфону повинен в налаштуваннях пристрою змінити регіон на країну, де скачування програми є – наприклад, на Кіпр. Але навіть у такому випадку можуть виникнути проблеми з профілем в App Store. Тому іноді доводиться ще й оформляти новий профіль у системі.

Однак такі складнощі виправдані, адже в подальшому можна буде користуватися послугами букмекерської контори, яка завжди буде під рукою.

Огляд функціональних можливостей

Додаток Mostbet для Android та iOS дозволяє:

  1. Реєструватися, пересилати копії документів для підтвердження особи.
  2. Поповнювати депозит і відправляти запити на виведення виграних коштів. У офшорного букмекера є доступні десятки зручних платіжних інструментів.
  3. Брати участь у бонусних акціях та програмі лояльності для постійних клієнтів.
  4. Використовувати зручний інтерфейс і різні пошукові фільтри для відбору потрібних турнірів, змагань, подій, матчів.
  5. Оформляти в купоні різні види парі: експреси, системи, ординари.
  6. Вивчати в особистому кабінеті історію ставок і грошових переказів.
  7. Звертатися через онлайн-чат або через форму зворотного зв’язку в адміністрацію контори Мостбет.

Додаток Mostbet відповідає високим вимогам якості та функціональності, які можуть висуватися любителями спортивних ставок.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
True
True
True
Перейти на сайт
mostbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі