Особистий кабінет Mostbet

№13 у рейтингу
58/100
Mostbet
mostbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис Мостбет

Щоб авторизуватися, потрібно натиснути кнопку «Вхід» на панелі сайту вгорі і ввести свій логін і пароль. Якщо ви реєструвалися за допомогою облікового запису в соціальній мережі, натисніть на її значок нижче і введіть дані для входу в неї.

Перейти на сайт

Функціональні можливості особистого кабінету Mostbet

Доступ до всіх функцій особистого кабінету mostbet.com здійснюється за допомогою відповідної іконки в правому верхньому куті. Коли ви наведете на неї курсор миші, відкриється меню, в якому будуть наступні функції:

  1. Профіль. Тут користувач вказує особисті дані, необхідні для верифікації.
  2. Фінансові операції. У тому ж меню, яке випадає, є функції «Поповнити рахунок» і «Вивести з рахунку». Якщо відкрити профіль, в меню зліва також з’явиться пункт «Переклад на інший». Він дозволяє перевести гроші на рахунок іншого гравця, зареєстрованого в Мостбет. Потрібно мати лише його особистий номер у системі БК. Також у двох місцях (на верхній панелі будь-якої сторінки і в меню профілю зліва) відображається баланс. В особистому кабінеті під ним також знаходиться «Бонус», тобто стан бонусного рахунку. Щоб використовувати ці гроші, їх потрібно відіграти згідно з умовами акції, після чого вони будуть переведені на основний баланс.
  3. Історія ставок. Беттор може подивитися всі ставки, які він зробив. На сторінці історії можна вибрати джерело (спорт, тоталізатор), тип (ординар, експрес, система). Там же вибирається статус події (очікується, розраховано), купону (виграш, програш) і вказується період, за який слід відобразити всі перераховані вище дані. Їх можна сортувати за датою і сумою парі.
  4. Налаштування. У цьому розділі можна вибрати мову, параметри повідомлень (куди і в якому вигляді їх надсилати), улюблений вид спорту і команду для відображення у верхній частині списку лінії. Також користувач може вказати дію при зміні коефіцієнтів (прийняти або відмовитися).

Також в особистому кабінеті Mostbet є спеціальний канал зв’язку зі службою підтримки. Із розділу «Контакти», який знаходиться у футері будь-якої сторінки сайту, а також за допомогою чату справа внизу, можуть написати навіть незареєстровані користувачі. Але клієнти Мостбет можуть швидше отримати допомогу через особистий кабінет. Просто клікніть «Служба підтримки», виберіть тему, введіть повідомлення та натисніть кнопку «Відправити повідомлення».

Отримати бонус

В меню, яке відкривається вгорі сайту, також є пункт «Новий Mostbet». Він дозволяє побачити новий дизайн сайту. Ви можете залишитися там або ж перейти в «Старий Mostbet» за допомогою того ж меню вгорі.

Проблеми зі входом в Мостбет

Якщо у вас виникають будь-які проблеми з авторизацією, є два способи їх вирішити:

  1. Натисніть «Вхід», потім напис «Забули?». Після цього ви отримаєте можливість ввести свій e-mail або телефон і скинути пароль. На пошту прийде посилання, за допомогою якого можна буде ввести новий пароль.
  2. Зверніться в службу підтримки будь-яким доступним способом.

Якщо ви реєструвалися і раніше входили за допомогою облікового запису в соціальній мережі, проблема в ній. Відновлюйте доступ на її сайті.

Зробити ставку

Часто задавані питання

Що робити, якщо одночасно забув ім'я користувача і пароль від Mostbet?
Як змінити пароль в особистому кабінеті Mostbet?
Перейти на сайт
mostbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі