Служба підтримки Melbet

№11 у рейтингу
65/100
Melbet
melbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія Melbet

Щоб клієнти контори завжди могли отримати допомогу за наявності проблем із сайтом, для них цілодобово діє гаряча лінія Melbet. Зв’язатися з операторами можна за номером +7 804 333 72 91, який доступний цілодобово. Незважаючи на те, що контакт один, він багатоканальний, тому ризик перевантаження лінії мінімальний.

Однак користувачам з України дзвінок в саппорт Мелбет не особливо зручний, оскільки номер гарячої лінії – російський.

Перейти на сайт

E-mail і онлайн-чат

Підтримка через електронну пошту полягає у відправленні запиту на одну із адрес техпідтримки melbet.com. Вони поділяються за напрямком роботи і дозволяють швидше домогтися відповіді:

  • info@melbet.org – загальний відділ, куди прямує більшість питань щодо реєстрації, ставок, особливостей внутрішніх правил;
  • support@melbet.org – підрозділ, що займається проблемами з доступом, збоями в роботі системи, іншими технічними моментами;
  • security@melbet.org – адреса служби безпеки, яка займається питаннями злому акаунту, зникнення коштів, ідентифікацією бетторів;
  • accounting@melbet.org – відділ розбирає нюанси розрахунку ставок, поповнення балансу і зняття коштів, інші фінансові питання.

Найшвидшим способом отримання допомоги є онлайн-чат, вкладка якого доступна в нижньому правому куті сайту. Потрібно ввести повідомлення та дочекатися відповіді, яка зазвичай надається за 2-3 хвилини. Перевагою є те, що чат Мелбет підтримує відправлення вкладень, що корисно при необхідності прикріпити скріншот або фото документів.

Інші способи зв’язку

На додаток до гарячої лінії, електронної пошти і онлайн-чату, на сайті також є дві форми зворотного зв’язку. Перша знаходиться в розділі контактів в футері. Для відправлення власного питання потрібно ввести ім’я, e-mail, а також повідомлення для фахівця. Після натискання кнопки «Відправити» запит буде доставлений в техпідтримку, а відповідь прийде на пошту.

Друга форма розміщена в особистому кабінеті, де в розділі «Мій профіль» потрібно вибрати пункт «Запит адміністратору». В даній формі вкажіть питання та натисніть на кнопку відправлення, відповідь прийде на вказану в акаунті електронну пошту.

Відвідати дзеркало

FAQ

Які питання вирішує техпідтримка?
Чи можна зв'язатися з Melbet через месенджери?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@melbet.org
Телефон
Телефон
+7 804-333-72-91
Перейти на сайт
melbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі