Відгуки про БК Melbet

№11 у рейтингу
65/100
Melbet
melbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вибираючи надійну букмекерську контору, не варто орієнтуватися тільки на ширину лінії або розмір коефіцієнтів. Betline.com.ua рекомендує прочитати відгуки про Melbet від діючих клієнтів, які допоможуть зрозуміти, в чому полягають переваги та недоліки компанії.

Перейти на сайт

Серед плюсів контори користувачі відзначають:

  1. Вітальний бонус – беттори вказують, що можливість отримати до 2900 гривень за перший депозит допомагає впевнено почати ставити в БК. Крім цього, є більше 10-ти регулярних акцій, список яких постійно оновлюється і доповнюється новими.
  2. Хороша техпідтримка – у відгуках про melbet.com клієнти відзначають, що у БК є велика кількість методів отримання допомоги від консультантів. Фахівці швидко виходять на зв’язок, вирішуючи будь-яку проблему за 5-10 хвилин.
  3. Додатки – букмекер пропонує клієнтам широкий вибір програм, що дозволяють працювати зі ставками за допомогою смартфонів і комп’ютерів. Вони виконані в єдиній стилістиці і містять всі необхідні функції для комфортної гри.

Серед недоліків беттори відзначають, що іноді виникають проблеми з виведенням коштів і розрахунком ставок. Але серед усіх відгуків про Melbet подібні випадки поодинокі.

Отримати бонус

Відгуки гравців
Вам є про що розповісти? Ми були б раді це почути! Залиште ваш відгук про досвід співпраці з букмекером Melbet і допоможіть іншим людям обрати надійну контору
Відгуків (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Перейти на сайт
melbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду