Реєстрація та верифікація в Melbet

№11 у рейтингу
65/100
Melbet
melbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як відкрити рахунок в БК Melbet

Якщо ви хочете робити спортивні ставки через сайт букмекера, потрібно попередньо зареєструватися на melbet.com, створивши рахунок в системі. Для проходження процедури реєстрації виконайте ряд нескладних дій:

 1. Натисніть кнопку реєстрації на головній сторінці ресурсу.
 2. Виберіть спосіб із чотирьох запропонованих: за номером телефону, через e-mail, за допомогою соціальної мережі, в 1 клік.
 3. Якщо вибрали реєстрацію по телефону, введіть номер мобільного телефону, бажану валюту рахунку, відзначте оптимальний бонус (від нього можна відмовитися). За наявності промокоду вкажіть цю комбінацію у відведеному полі і підтвердіть згоду з правилами контори.
 4. При реєстрації в 1 клік – виберіть тільки країну проживання, валюту рахунку та бонус, а за наявності – вкажіть промокод.
 5. Щоб зареєструватися через соціальну мережу, відзначте валюту рахунку, після чого натисніть на іконку соцмережі, в якій є акаунт. Дозвольте доступ конторі Мелбет до інформації профілю.
 6. Реєстрація за e-mail – даний спосіб є найбільш детальним і повноцінним. На першому етапі зі списку виберіть країну, регіон і місто проживання.
 7. Заповніть поля імені і прізвища так, як вони записані в паспорті, також відзначте валюту рахунку, від якої буде залежати перелік доступних способів виведення.
 8. Придумайте і впишіть пароль, обов’язково вкажіть адресу електронної пошти і за бажанням – номер телефону. На цьому ж етапі визначте бажаний бонус, або відмовтеся від нього, а за наявності – введіть промокод. Нижче галочкою підтвердіть згоду з правилами і відсутність дублюючих акаунтів.
 9. Підтвердіть адресу електронної пошти, перейшовши за посиланням з отриманого листа.

Реєстрація в Melbet завершена. При бажанні відразу можна поповнити рахунок і зробити першу ставку, але в будь-якому випадку потрібно повністю заповнити профіль, щоб підтвердити особу.

Реєстрація

Верифікація в букмекерській конторі Melbet

Щоб повноцінно розпоряджатися акаунтом, клієнтові потрібно пройти верифікацію – процедуру перевірки особистих даних. Вона необхідна для підтвердження віку і для захисту контори від мисливців за бонусами, які багаторазово реєструються для отримання вигоди.

Верифікація в Melbet.com проводиться після оформлення першої заявки на виведення, але перед цим потрібно заповнити додаткові дані у відповідному розділі в особистому кабінеті. До їх переліку входять:

 • по-батькові клієнта;
 • дата і місце народження;
 • національність;
 • дані з паспорта, в тому числі його серія та номер, дата і місце видачі;
 • країна, регіон і місто проживання із зазначенням адреси прописки;
 • телефон, якщо не було вказано раніше.

Після цього можна робити ставки і відігравати бонуси, але при створенні першої заявки на виведення грошей потрібно буде надати паспорт і додаткові документи консультанту БК. Він звірить дані облікового запису з надісланою інформацією і верифікує профіль, розблокувавши всі можливості.

Платити за процедуру, як і йти куди-небудь – не потрібно, вона проводиться в онлайн-режимі і вимагає максимум 24 години на перевірку документів. Під час очікування результату можна продовжувати робити ставки в конторі, що досить зручно.

Отримати бонус

Не обов’язково чекати виведення коштів, щоб пройти ідентифікацію в Мелбет. Ви можете відразу після створення акаунту довантажити документи для ознайомлення. У момент виплати процес не буде припинений, що дозволить вам виграти час.

Часто задавані питання

Чи потрібні документи при реєстрації?
Чи потрібно платити за верифікацію?
Чи можуть Melbet відмовити в ідентифікації?
Реєстрація
melbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі