Дзеркало і альтернативний доступ до Melbet

№11 у рейтингу
65/100
Melbet
melbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК Melbet

Кожна букмекерська контора, яка приймає спортивні ставки, фактично працює в сфері азартних ігор, тому повинна отримати спеціальний дозвіл. БК Melbet оформила офшорну ліцензію Кюрасао, і беттори можуть не побоюватися блокування сайту. Але сайт компанії цілком може виявитися недоступним із технічних і не тільки причин, наприклад – в країнах, де ліцензія Кюрасао не котується. Найкращим вирішенням такої проблеми стане використання дзеркала Melbet.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало Melbet

Дзеркало сайту має той же інтерфейс, що і основний ресурс: ідентичні всі функції, навіть розташування розділів і вкладок залишається незмінним. Тому постійним гравцям переплутати офіційне дзеркало з фішинговим ресурсом досить складно. Але тим не менш, важливо знати, де шукати адресу дзеркала melbet.com:

  1. Офіційний сайт – основний ресурс букмекера має цілий розділ «Доступ до сайту», де зібрані всі можливі методи входу. На ньому можна додати в закладки сторінку, яка при натисканні буде перенаправляти користувача на актуальне дзеркало. Це спрощує пошук альтернативної адреси – потрапити на неї можна за кілька секунд.
  2. Служба підтримки – якщо сайт БК Melbet вже недоступний, можна відправити лист на електронну пошту access@melbet.org. У відповідь автоматично прийде актуальний домен, за яким доступ до спортивних парі вдасться відновити. Також можна зателефонувати за номером +442038077601, щоб дізнатися про наявні дзеркала.
  3. Авторозсилка – на сайті контори в тому ж розділі доступу можна залишити свою адресу e-mail, щоб отримати URL чинного дзеркала в листі. Процедура займає кілька секунд. Це означає, що проводити в пошуках кілька годин не доведеться.
  4. Програма Melbet Access – це невеликий додаток для комп’ютерів на ОС Windows, який в будь-який момент здатний запропонувати актуальне дзеркало за необхідності.
  5. Telegram-канал – у Melbet є свій акаунт в даному месенджері, інформація в якому регулярно оновлюється. До кожного нового запису прикріплюється посилання на актуальне дзеркало.

Через соціальні мережі знайти альтернативну адресу Мелбет не вийде, її не прикріплюють до записів. Але і перерахованих вище офіційних способів буде досить.

Відвідати сайт

Як обійти блокування Melbet без дзеркала

У різних ситуаціях дзеркало може виявитися недоступним, і на такий випадок є альтернативні способи, що дозволяють обійти технічні неполадки:

  1. Офіційні програми – вони розроблені для смартфонів на Android і iOS, для комп’ютерів на базі MacOS і Windows. Їх підключення проходить по стороннім каналам, а значить, відкриваючи програму, клієнт отримує безперешкодний доступ до ставок.
  2. VPN-сервіси – якщо офіційні способи не влаштовують користувача, він може скористатися даними програмами і плагінами. Вони проводять трафік через закордонні сервери в країнах, де контора нормально працює.
  3. Браузер Opera – даний метод знаходиться в списку рекомендованих Melbet завдяки вбудованій функції VPN. Досить активувати переадресацію в меню безпеки, і можна насолоджуватися нормальним доступом до контори.

Відвідати дзеркало

FAQ

Чим відрізняється дзеркало від melbet.com?
Чи потрібно платити за дзеркало?
Чи потрібна повторна реєстрація на дзеркалі Мелбет?
Перейти на сайт
melbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі