Особистий кабінет Melbet

№11 у рейтингу
65/100
Melbet
melbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис Melbet

Щоб почати робити ставки і випробувати удачу на спортивних прогнозах, потрібно зайти в особистий кабінет БК. Зробити це можна за кілька секунд, використовуючи простий алгоритм входу:

 1. Натисніть кнопку входу в акаунт Мелбет.
 2. Введіть ім’я у вигляді e-mail адреси або ID (номера рахунку).
 3. Завершіть операцію натисканням клавіші Enter або кнопки «Увійти».

Жодних додаткових дій не буде потрібно, і клієнт одразу отримає доступ до кабінету melbet.com. Але, щоб не вводити дані постійно, поставте галочку в пункті «Запам’ятати». Надалі при відкритті форми входу дані будуть автоматично підставлятися в неї, залишиться тільки натиснути на кнопку підтвердження.

Перейти на сайт

Функціональні можливості особистого кабінету Melbet

Доступ до особистого кабінету після авторизації можна отримати, натиснувши на відповідну вкладку у верхній частині сайту. Акаунт розбитий на розділи, кожен з яких відповідає за окрему задачу:

 1. Особисті дані – тут можна додати телефон, змінити дату народження, паспортні дані, місце проживання. Розділ має додаткову розбивку, де також є можливості для зміни пароля, перегляду повідомлень, звернення до техпідтримки. Сторінка особистих даних використовується для налаштування двофакторної авторизації, підключення підписки на новини і результати ставок.
 2. Історія ставок – сторінка дозволяє переглядати всі укладені парі з розбивкою за типом ставки і її статусу. Клієнт може сортувати дані за датою та навіть замовити деталізацію на електронну пошту.
 3. Історія перекладів – тут дана хронологія депозитів і висновків клієнта, відображаються суми і дати операцій.
 4. Виведення коштів – в цьому підрозділі представлені всі доступні способи перерахування виграшів за межі БК, а також оформляються заявки.
 5. VIP Кешбек – сервісний розділ, призначений для інформування про рівень користувача в бонусній програмі і про повернуті засоби.
 6. Бонуси та подарунки – спеціалізована сторінка, на якій висвітлюються всі поточні спецпропозиції, доступні для облікового запису.

Проблеми із входом в Melbet

Складнощі, що заважають користувачам авторизуватися в особистому кабінеті букмекерської контори, виникають вкрай рідко. Але варто розібратися, які проблеми бувають, і як їх вирішити:

 1. Забуто пароль – для тих, хто не може згадати захисну комбінацію для акаунта, є спосіб швидко її відновити. Для цього натисніть кнопку відновлення пароля в формі входу. Далі вкажіть номер телефону або e-mail, куди буде відправлений тимчасовий пароль. Після авторизації в системі пароль можна буде змінити на новий в особистому кабінеті.
 2. Неправильні дані – оскільки при введенні пароля він відображається у вигляді зірочок, легко переплутати символи. Тому система може показувати помилку і не пускати клієнта в особистий кабінет Melbet. Щоб запобігти випадковому введенню неправильних символів, наберіть пароль в текстовому редакторі і скопіюйте його, щоб потім вставити у вікно авторизації. І, звичайно, не забудьте перевірити на неточності і логін.
 3. Недоступний сайт – якщо ресурс не відкривається, можна почекати 10-15 хвилин, адже цілком можливий варіант проведення сервісних робіт. За відсутності ефекту можна спробувати зайти через дзеркало.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Як авторизуватися через соцмережі?
Як поміняти пароль в Melbet?
Перейти на сайт
melbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі