Служба підтримки Marathonbet

№7 у рейтингу
77/100
Marathonbet
marathonbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Гаряча лінія Марафонбет

Саппорт букмекера дає гравцям можливість зв’язатися з співробітниками відразу декількома способами, одним з яких є дзвінок на гарячу лінію. Більшість бетторів вважають, що даний метод є найбільш швидким і зручним. Це дійсно так, особливо якщо порівнювати з відправкою листів на e-mail.

Якщо ви проживаєте на території України, телефон Marathonbet наступний – 0800801172. Дзвінки безкоштовні, доступні з номерів будь-яких українських операторів. Якщо ви перебуваєте в інших державах, гаряча лінія Марафон Бет доступна за такими номерами:

  1. Росія – 8 10800 290 340 11.
  2. Інші країни – +44 1273 964704.

БК marathonbet.com звертає увагу користувачів – все телефонні розмови записуються.

E-mail і онлайн-чат

У разі, якщо ви віддаєте перевагу зв’язатися з техпідтримкою Marathon Bet в письмовому вигляді, букмекер підготував два варіанти. Перший – написати повідомлення на support@marathonbet.com. Ця електронна адреса призначена для всіх питань, які можуть виникнути у гравців щодо роботи букмекерської контори. Якщо тема звернення пов’язана з фінансовими операціями, слід звертатися на payments@marathonbet.com.

Надсилайте листи із зазначенням теми. У тілі e-mail детально опишіть ситуацію. При необхідності прикріпіть скріншоти. В кінці повідомлення вкажіть номер рахунку. Рекомендується надсилати звернення до саппорту так, щоб у працівників не виникали додаткові запитання щодо вашої проблеми.

Також користувачі можуть звертатися в онлайн чат Marathonbet. Його нелегко виявити з першого разу: більшість букмекерських контор виносять кнопку виклику чату в правий нижній кут сайту. В Марафон вважали за краще розташувати даний елемент в основному меню шапки.

Після натискання з’явиться форма, в якій потрібно вказати ім’я з прізвищем, номер/e-mail/логін і вибрати категорію питання.

Категорій налічується чотири:

  1. Ставки.
  2.  Ігровий рахунок.
  3. Платежі.
  4. Інше.

Після вибору теми натисніть «Почати розмову».

Відвідати сайт

Інші способи зв’язку

Крім наведених вище способів зв’язку, техпідтримка Марафонбет приймає звернення за допомогою Facebook Messenger, Telegram і Viber.

FAQ

Для обращения в чат Marathonbet нужно указать много персональной информации. Можно ли туда написать, если нет аккаунта в БК?
Какой способ связи с БК Марафонбет самый быстрый?
Служба підтримки компанії Служба підтримки компанії
Live-чат
Live-чат
Є
Email
Email
support@marathonbet.com
Телефон
Телефон
0800801172
Перейти на сайт
marathonbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі