Дзеркало і альтернативний доступ до Marathonbet

№7 у рейтингу
77/100
Marathonbet
marathonbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Чому блокують БК Marathonbet

Букмекерська компанія Марафонбет надає свої послуги на законних підставах, так як її діяльність ліцензована Кюрасао – цей дозвіл підходить для більшості держав. Тому українські наглядові органи не доручають провайдерам інтернету блокувати офіційний сайт цього букмекера.

Проблеми з доступом можуть бути тільки в тих країнах, де ліцензія БК не відповідає їх законам. Це потрібно враховувати туристам, яких може чекати неприємний сюрприз за кордоном, коли не вдасться на відпочинку робити ставки. Однак і в цій ситуації існує вихід – дзеркало Marathonbet.

Як знайти робоче дзеркало Марафонбет

Співробітники БК marathonbet.com подбали про те, щоб бетторам не довелося шукати робочі дзеркала. Для цього вони висилають посилання на такі сайти разом із новинними повідомленнями на електронні адреси, вказані при реєстрації. При цьому клієнти можуть не чекати, коли їм відправлять альтернативну копію. У них є можливість звернутися безпосередньо до співробітників технічної підтримки в чаті. Посилання нададуть на першу ж вимогу.

Не варто намагатися знайти дзеркало Marathon Bet самостійно через пошукові системи, оскільки в цьому випадку незрівнянно зростають ризики наштовхнутися на шахраїв. В інтернеті з’явилося безліч фішингових майданчиків, які копіюють дизайн сайту-оригіналу заради однієї мети – крадіжки даних і грошей клієнтів. Тому дзеркала потрібно шукати тільки на офіційних джерелах. Також можна знайти їх в офіційних спільнотах БК в соцмережах або порталах, де є представники букмекера.

Відвідати дзеркало

Як обійти блокування Марафонбет без дзеркала

Якщо не вдалося знайти працююче дзеркало Marathonbet, вирішити проблему з блокуванням можна й іншими способами:

  • Tor-браузер. Безкоштовний софт, який працює на основі принципів шифрування. При використанні цього браузера можна отримати доступ до будь-якого заблокованого майданчику. На жаль, є у програми і свій недолік – низька швидкість завантаження, що для бетторів, які роблять ставки в live-режимі, є проблемою.
  • VPN-плагіни. Спеціальне програмне забезпечення, яке встановлюється в браузері і допомагає «обманювати» провайдерів інтернету. Принцип роботи простий – розширення підміняє вашу IP адресою іншої країни, де діяльність букмекера не заборонена. Це дозволяє безперешкодно відвідувати сайт букмекера. Популярним рішенням вважається friGate.
  • Анонімайзери. Зараз складно знайти якісний анонімайзер, але раніше такий спосіб користувався популярністю. Ви потрапляєте на сайт із полем для введення посилання на заблокований ресурс. Анонімайзер відкриває це посилання в цьому ж вікні.
  • Додаток. Програму потрібно завантажити і встановити на смартфон або комп’ютер. Оскільки софт працює не через браузер, проблем із блокуванням не виникає.


FAQ

В яких випадках бажано користуватися дзеркалами?
Як не потрапити на шахраїв при пошуку дзеркал?
Перейти на сайт
marathonbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі