Поповнення та виплати в Marathonbet

№7 у рейтингу
77/100
Marathonbet
marathonbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Як зробити депозит в Marathonbet
Внести гроші на баланс в БК Марафонбет можна різними способами. Крім класичних банківських карт і електронних систем, співробітники контори пропонують використовувати біткоіни, платіжні термінали та інтернет-банкінг. На число варіантів впливають обрана валюта і держава, де беттор робить спортивні ставки. Є тут і звичні для українських гравців гривні. Дізнатися більше про валюти і способах внесення грошей можна в рубриці «Оплата» на офіційному сайті букмекера. Посилання знаходиться в футері головної сторінки.


Депозит можна здійснити в своєму особистому кабінеті. Враховуйте, що метод поповнення рахунку і валюту потрібно вибрати спочатку. Згодом поміняти їх буде проблематично. Знадобиться писати в саппорт, причому немає гарантії, що заявка буде схвалена. Розглянемо особливості поповнення на прикладі банківських карт. Marathonbet пропонує вносити кошти за допомогою систем Mastercard, Visa і Maestro. При виборі пластикових карт потім поповнювати рахунок можна буде тільки цим способом. Крім того, виграші можна буде зняти теж виключно на карту.

Процедура виглядає так:

  • відкрийте сайт букмекера;
  • зайдіть в особистий кабінет;
  • натисніть кнопку «Поповнення рахунку»;
  • виберіть метод – банківська карта;
  • в рядку з піктограмою тисніть на клавішу «Внести кошти»;
  • з’явиться форма, де потрібно вказати або вибрати дані: вид картки.

Далі потрібно ввести номер карти, ім’я власника, термін дії, внесену суму і пароль до рахунку в букмекерській компанії. Потім впишіть зазначений на зворотній стороні картки CVV-код, перевірте введену інформацію і підтвердіть транзакцію. Мінімальний розмір поповнення залежить від валюти. Букмекер не бере комісію за поповнення. Зарахування відбувається миттєво.

Отримати бонус

Виведення коштів із Марафонбет

Зняття виграшів із рахунку БК Marathonbet можливо за допомогою платіжних способів, через які відбувалося поповнення. Тут є всього кілька варіантів:

  • пластикові карти: Мир, Maestro, Mastercard, Visa;
  • платіжна система Qiwi Wallet;
  • електронна система Яндекс.Деньги.

Мінімальний розмір зняття грошей в БК становить 740 рублів, максимум обмежений особливостями платіжного сервісу, куди здійснюється виплата. Враховуйте, що для безпеки грошових операцій потрібно вводити пароль. Найчастіше кошти надходять на карту протягом 2 діб. Знімати можна тільки на ті реквізити, які використовувалися для депозиту.

Щоб зняти гроші з Марафон Бет, натисніть на вкладку «Сервіси» і виберіть пункт «Вивести кошти». Далі вибирайте платіжний спосіб «Банківська картка» (або інший) і натисніть на «Вивести кошти». З’явиться діалогове віконце, де ви повинні ввести суму, підтвердити пароль і натиснути «Вивести кошти». Тепер внесіть підтверджувальний код, отриманий в SMS на номер телефону, прив’язаний до профілю, і натисніть «Вивести кошти». Якщо дані внесені вірно, через кілька хвилин ви отримаєте виграш на карту.

Зробити ставку

FAQ

Як вивести гроші через Яндекс.Деньги?
Як зняти кошти через Qiwi?
Способи платежів Способи платежів
Введення коштів
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
Сума
Час
Комісія
VISA від 2 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - 3-5 днів 0%MasterCard від 2 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - 3-5 днів 0%Skrill від 6 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - дек. хвилин - 24 години 0%Neteller від 6 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - дек. хвилин - 24 години 0%WebMoney від 6 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - дек. хвилин - 24 години 0%ecoPayz від 6 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - дек. хвилин - 24 години 0%QIWI від 2 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - дек. хвилин - 24 години 0%YooMoney від 6 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - дек. хвилин - 24 години 0%Jeton Wallet від 6 USD до - Миттєво 0% від 6 USD до - Миттєво 0%Bitcoin від 6 USD до - Миттєво 0% від 19 USD до - дек. хвилин - 24 години 0%AstroPay від 2 USD до - Миттєво 0% від 2 USD до - Миттєво 0%
Перейти на сайт
marathonbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі