Бонуси Marathonbet

№7 у рейтингу
77/100
Marathonbet
marathonbet.com
Програма лояльності «Марафон клуб»
Код не потрібен

БК Marathonbet є однією з найпопулярніших в світі. Не в останню чергу це пов’язано з хорошою лінією, коефіцієнтами та спонсорськими контрактами з відомими спортивними клубами, наприклад, Лаціо і Севільєю. Також у компанії є непогані акційні пропозиції.

Програма лояльності

В рамках програми лояльності «Марафон клуб» можна накопичувати бали, а потім обмінювати їх на цінні призи. За кожні 10 євро зроблених ставок ви отримуєте кількість балів відповідно до рівня. На першому рівні це буде 1 бал, на другому – 1.1, на третьому – 1.2, на четвертому – 1.3, на п’ятому – 1.4 і на шостому – 1.5.

Щоб досягти другого рівня, потрібно зібрати 50 балів, тобто поставити 500 євро. Для переходу на третій рівень буде потрібно 500 балів, четвертий – 1000, п’ятий – 2500 і шостий – 5000. Також є рівень ELITE, потрапити на який можна тільки за спеціальним запрошенням від адміністрації. На ньому ви будете отримувати 2 бали за кожні 10 євро.

За накопичені бали можна купити підвищення рівня або ж інші призи. Це фрібети, гроші на рахунок, право брати участь в інших акціях, іноді техніка. Врахуйте, що накопичені бали згорають через 11 місяців після їх отримання. Розпоряджатися ними можна в особистому кабінеті.

Решта пропозицій

Також Marathonbet пропонує нульову маржу на цілий ряд змагань. В основному, це провідні турніри, які користуються великою популярністю серед бетторів. Це означає, що в Марафонбет офіційно кращі коефіцієнти на них.

Також є страховка на експрес. Вона передбачає, що якщо ви поставите до 30 євро на експрес, що складається з мінімум 5 подій і 1 прогноз виявиться невірним, ви отримаєте назад всю суму ставки. Таким же чином діє пропозиція «Нудний рахунок». Ставте до 30 євро на точний рахунок в будь-якому футбольному матчі і отримуйте назад свої гроші, якщо гра закінчиться в 0:0.

Якщо ставити на віртуальний спорт від 2 євро, можна виграти джекпот на 500 одиниць європейської валюти. Це головний приз, а є ще втішні нагороди – 10 призів по 100 євро. Переможці визначаються випадковим чином. В акції «Суперприз» використовуються класичні правила тоталізатора – вгадуйте результати 6-15 подій і вигравайте частина від призового фонду.

Адміністрація іноді пропонує авансові парі і фрібети найактивнішим клієнтам. Також в Marathonbet є пропозиції для скачок.

Отримати бонус - Програма лояльності «Марафон клуб»
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі