Ставки і лінія Marathonbet

№7 у рейтингу
77/100
Marathonbet
marathonbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Лінія і розпис Марафонбет

Лінія букмекерської компанії Марафонбет містить мінімум 30 спортивних різновидів:

  • затребувані: теніс, хокей, футбол, баскетбол, волейбол, гандбол;
  • менш популярні: кінські скачки і собачі перегони, регбі, футзал, гельський футбол, снукер;
  • спортивні прогнози – хто посяде тренерський пост, хто з гравців змінить команду, кому дістанеться нагорода;
  • спеціальні ставки: події зі світу серіалів, кінематографу, політики, шоу-бізнесу, ставки на підкорення космосу та інші події, не пов’язані зі спортом.

Найтоповіші дисципліни розміщені в окремому блоці, який знаходиться вище переліку видів спорту. На події з цієї рубрики букмекерська контора пропонує більш привабливі котирування. У плані глибини опрацювання спортивної лінії і оперативності публікації подій БК Marathonbet вважається одним із лідерів серед букмекерських компаній на пострадянському просторі і у світі в цілому.

Вибір спортивних подій включає європейські і світові першості та змагання світового класу. Також є охоплення і регіональних, юнацьких та жіночих змагань.

На глибину розпису в Марафонбет впливає популярність обраної події, і вона здатна досягати 1000 видів результатів, включаючи традиційні тотали, фори, індивідуальні показники, статистику, ставки на гравців і конкретні події в матчі.

Відвідати сайт

Лайв ставки в Марафонбет

Перш ніж перейти безпосередньо до огляду лайв ставок на Марафонбет, розглянемо два не менш важливих розділи сайту даної БК. До їх числа відносяться вкладки «Результати» і «Статистика». Перша містить інформацію про минулі зустрічі, друга – дає можливість вивчити статистичні дані при підготовці до матчу, або переглядати необхідну статистику під час гри.

На сайті marathonbet.com реалізована можливість перегляду відеотрансляцій. Всі користувачі із позитивним балансом можуть дивитися популярні події в лайв. Мовлячи про менш затребувані матчі, бетторам завжди доступна докладна інфографіка зі статистикою.

У лайв розділі БК Марафон доступні всі ті ж види ставок, що і в прематчі. До їх числа відносяться:

  • Ординар;
  • Експрес;
  • Система;
  • Антиекспрес;
  • Мультиставки (Тріксі, Янки, Лакі, Хайнц та безліч інших).

Зробити ставку

Коефіцієнти і маржа

Букмекерська контора Марафонбет вигідно виділяється на тлі конкурентів високими котируваннями. Зокрема, середня маржа тут налічує 2,2. Найпопулярнішим видом спорту вважається футбол, тому й середня комісія тут не буває більше 1,5%. Marathonbet любить “обнуляти” маржу на матчі популярних футбольних ліг, внаслідок чого робити ставки в цій конторі стає ще вигідніше.

Баскетбол теж добре представлений, але тут маржа вище – в районі 2%. Маржинальність хокею трохи вище, але все одно знаходиться на цілком прийнятному рівні (4,5%). Також букмекер непогано підносить теніс. Маржа тут залежить від турніру і становить 2-4%.

У плані live ставок в Марафонбет все теж на гідному рівні. Маржа, природно, вище, ніж в прематчі – 6-8%, але навіть із таким показником букмекер може конкурувати з багатьма відомими беттинг компаніями Європи та світу.

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
1.5%
2%
4.5%
1.5%
2.375%
Перейти на сайт
marathonbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі