Особистий кабінет Marathonbet

№7 у рейтингу
77/100
Marathonbet
marathonbet.com
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера

Вхід в обліковий запис Марафонбет

Щоб відкрити особистий кабінет Marathonbet, авторизуйтесь на сайті букмекерської контори. Далі відкрийте свій персональний рахунок, клікнувши по відповідній кнопці в правому верхньому кутку головної сторінки. Тут ви автоматично потрапите на вкладку «Історія парі» в особистому кабінеті.

Для перегляду і зміни персональної інформації потрібно зайти на вкладку «Особисті дані». Крім цього, в лівій частині сторінки є ще кілька розділів і клавіш, що дозволяють управляти станом рахунку, поповнювати і виводити гроші, переглядати історію транзакцій і ставок.

Відвідати сайт

Функціональні можливості особистого кабінету Марафонбет

Особистий кабінет на сайті букмекерської контори Marathon Bet містить повноцінні відомості про користувача і відкриває доступ до історії його операцій на сайті. Тут же можна міняти пароль, вносити налаштування, здійснювати платіжні операції. При вході на сайт беттор відразу потрапляє в розділ «Історія парі». У лівій частині екрану видно ще кілька вкладок:

  • «Особисті дані»;
  • «Спосіб оплати»;
  • «Історія рахунку»;
  • «Історія« Марафон Клуб»;
  • «Історія сеансів»;
  • «Зміна пароля»;
  • «Інші налаштування»;
  • «Захист учасника парі».

У рубриці «Особисті дані» можна подивитися раніше заповнену анкету і змінити введені дані. Зокрема, дозволяється скорегувати адресу місця проживання, електронну пошту та телефонний номер. Також користувач може змінити спосіб авторизації: за допомогою номеру рахунку, поштової скриньки або імені користувача.

У секції «Спосіб оплати» пропонується вибрати платіжний інструмент для поповнення або виведення грошей. Розділ «Історія парі» відкриває перед беттором відомості про всі зроблені за певний період ставки. На вкладці «Історія рахунку» вказані дані про раніше зроблені транзакції. У розділі «Історія сеансів» гравці дізнаються, коли вони відвідували офіційний сайт контори.

На вкладці «Зміна пароля» бетторам пропонується поміняти пароль. Для цього необхідно ввести старий пароль, потім придумати і вказати новий пароль, причому для безпеки клієнта він повинен містити мінімум 7 латинських букв і хоча б одну цифру. Важливо, щоб новий пароль відрізнявся від ваших паролів, які ви використовуєте для поштової скриньки або соцмереж.

Також є вкладка «Інші налаштування». Тут можна провести додаткові дії для зручності свого перебування на сайті marathonbet.com. Зокрема, є можливість встановити інтервал часу, протягом якого сеанс автоматично завершується при бездіяльності клієнта. Ще в цьому розділі можна вибрати формат котирувань і встановити автопідтвердження при зміні коефіцієнта.

Клієнти можуть вибрати, чи потрібно демонструвати суму грошей на рахунку і показувати чи розрахована ставка в парі в разі відкритих ставок. Нижче знаходиться секція «Захист учасника парі». Вона створена для людей, які не хочуть більше бути клієнтами цієї букмекерської компанії і бажають видалити рахунок. Таке можливо через лудоманських нахилів гравця або з якої-небудь іншої причини.

Зробити ставку

Проблеми з входом в Марафонбет

Букмекерська компанія Марафонбет має зручний інтерфейс і працює без збоїв. Тому проблеми з авторизацією у зареєстрованих гравців не виникають. Найчастіше гравці не можуть потрапити в свій профіль зі своєї вини. Наприклад, вони можуть забути пароль. Для цього потрібно в шапці сайту напроти поля для введення авторизаційних даних натиснути на клавішу «Забули пароль?».

Система перенаправить вас на сторінку, де попросять вказати номер рахунку або електронну адресу і ввести дату народження. Далі натисніть «Підтвердити». Якщо ви допустите помилку в цих даних, увійти не вдасться. В цьому випадку напишіть співробітникам саппорту.

Часто задавані питання

Як підписатися на розсилку новин і рекламу від співробітників БК Marathonbet?
Чи можна змінювати особисті дані?
Перейти на сайт
marathonbet.com
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі