Особистий кабінет Leonbets

№22 у рейтингу
58/100
Leonbets
leonbets.net
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
2700 гривень 2700 гривень

Вхід в обліковий запис Леонбетс

Щоб потрапити в свій профіль на офіційному сайті букмекерської компанії Леонбетс, необхідно відкрити головну сторінку. Тут, у верхній частині, поруч із кнопкою «Реєстрація», ви побачите 2 поля для введення адреси електронної пошти та пароля.

Введіть необхідні дані і натисніть на кнопку «Вхід» поруч із вищевказаними полями. Ви авторизуєтеся на сайті букмекера. Щоб потрапити в особистий кабінет Леон Бетс, наведіть курсор на картинку з сірим чоловічком. З’явиться список, що випадає, з декількома пунктами. Першим є клавіша «Особистий кабінет». Натисніть на неї.

Ви потрапите в свій профіль, де представлена інформація про:

  • баланс рахунку в гривнях;
  • бонусні бали;
  • історію грошових операцій;
  • перелік акцій, на які може розраховувати користувач.

Тут також пропонується пройти двоетапну перевірку. Опцію можна увімкнути в рубриці налаштувань.

Відвідати сайт

Функціональні можливості особистого кабінету Леонбетс

Доступ до особистого кабінету відкривається при наведенні на піктограму сірого чоловічка в шапці сайту. Тут представлені наступні пункти:

  • «Особистий кабінет»;
  • «Депозити»;
  • «Виплати»;
  • «Налаштування»;
  • «Допомога»;
  •  «Вихід».

Куди ви потрапите при натисканні на кнопку «Особистий кабінет», ми описали в попередньому розділі. Якщо ви натиснете на клавішу «Депозити», відкриється сторінка з переліком платіжних систем, за допомогою яких можна внести грошові кошти на ваш ігровий рахунок.

Якщо ви виберете пункт «Виплати», система автоматично переведе вас на сторінку «Виплати з рахунку». Тут представлений список платіжних інструментів, за допомогою яких можна знімати виграшні гроші з балансу. Доступні банківські карти і популярні електронні платіжні системи.

Натиснувши на кнопку «Налаштування», беттори виявляться на сторінці, де можна поміняти раніше введені персональні дані. У користувачів є можливість коригування відомостей про себе. Також тут можна змінити пароль. Для цього потрібно ввести старий пароль, потім вказати новий пароль і його підтвердження. Трохи нижче знаходиться кнопка «Зберегти». Натисніть її для фіксації змін в системі.

Якщо ви оберете пункт «Допомога», відкриється окреме віконце, де буде представлений перелік питань і відповідей на них. Тут користувачі зможуть отримати інформацію з найактуальніших проблем. Наприклад, в цьому вікні розглядається, як зробити ставку, як внести гроші на баланс, як вивести кошти.

Відвідати сайт

Проблеми з входом в Леонбетс

У більшості випадків клієнти не відчувають труднощів при спробі авторизуватися на сайті букмекерської компанії Leonbets. Проблеми можуть виникнути тільки в разі персональної неуважності окремих користувачів. Наприклад, беттор може помилитися у введенні авторизаційних даних або забути пароль. В останньому випадку потрібно натиснути на клавішу «Забули пароль?».

Блокування ігрового рахунку конкретного гравця можливе і в разі мультиакаутингу. Наприклад, якщо користувач створив кілька облікових записів, співробітники знайдуть їх і піддадуть блокуванню. Тому потрібно уважно вводити електронну пошту і пароль, і стежити за тим, щоб у вас був всього один акаунт.

Часто задавані питання

Як отримати доступ до персональних налаштувань на сайті БК?
Як отримати відомості про свої останні транзакції?
Перейти на сайт
leonbets.net
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі